Reja dhe përdorur Autobusë urbanë TOYOTA në shitje - Truck1 Shqipëri

Autobusë urbanë TOYOTA

26
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 2
TOYOTA
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 4

Toyota coaster bus

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 2d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Toyota coaster bus

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 2d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 6d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 4
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota Coaster

Autobus urban
2017Numri i ndenjëseve: 30
Kinë, Minhang District
Botuar: 6d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
2017Numri i ndenjëseve: 30
Kinë, Minhang District
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster bus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster bus

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 6d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota 1hz bus - Autobus urban: foto 1
Toyota 1hz bus - Autobus urban: foto 2
Toyota 1hz bus - Autobus urban: foto 3
Toyota 1hz bus - Autobus urban: foto 4
Toyota 1hz bus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Toyota 1hz bus

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 6d

13 500EUR

 • ≈ 1 353 334 ALL
 • ≈ 14 697 USD
Kinë, Minhang District
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 4

Toyota Coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 6d

13 200EUR

 • ≈ 1 323 260 ALL
 • ≈ 14 370 USD
Kinë, Minhang District
Toyota COASTER BUS - Autobus urban: foto 1
Toyota COASTER BUS - Autobus urban: foto 2
Toyota COASTER BUS - Autobus urban: foto 3
Toyota COASTER BUS - Autobus urban: foto 4
Toyota COASTER BUS - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota COASTER BUS

Autobus urban
2017
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 500EUR

 • ≈ 1 353 334 ALL
 • ≈ 14 697 USD
2017
Kinë, Minhang District
Toyota coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster - Autobus urban: foto 4

Toyota coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster bus 1hz engine diesel - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster bus 1hz engine diesel - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster bus 1hz engine diesel - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster bus 1hz engine diesel - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster bus 1hz engine diesel - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster bus 1hz engine diesel

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota COASTER - Autobus urban: foto 1
Toyota COASTER - Autobus urban: foto 2
Toyota COASTER - Autobus urban: foto 3
Toyota COASTER - Autobus urban: foto 4
Toyota COASTER - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota COASTER

Autobus urban
2017Numri i ndenjëseve: 23
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 500EUR

 • ≈ 1 353 334 ALL
 • ≈ 14 697 USD
2017Numri i ndenjëseve: 23
Kinë, Minhang District
Toyota coaster bus 1hz - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster bus 1hz - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster bus 1hz - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster bus 1hz - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster bus 1hz - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster bus 1hz

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster - Autobus urban: foto 4

Toyota coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 200EUR

 • ≈ 1 323 260 ALL
 • ≈ 14 370 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 4

Toyota Coaster

Autobus urban
2017
Kinë, Minhang District
Botuar: 9d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
2017
Kinë, Minhang District
Toyota coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 13d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Kinë, Minhang District
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 1
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 2
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 3
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 4
Toyota Coaster - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota Coaster

Autobus urban
Kinë, Minhang District
Botuar: 13d

13 500EUR

 • ≈ 1 353 334 ALL
 • ≈ 14 697 USD
Kinë, Minhang District
Toyota coaster 1hz engine diesel bus - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster 1hz engine diesel bus - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster 1hz engine diesel bus - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster 1hz engine diesel bus - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster 1hz engine diesel bus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota coaster 1hz engine diesel bus

Autobus urban
2017
Kinë, Minhang District
Botuar: 13d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
2017
Kinë, Minhang District
TOYOTA Coaster - Autobus urban: foto 1
TOYOTA Coaster - Autobus urban: foto 2
TOYOTA Coaster - Autobus urban: foto 3
TOYOTA Coaster - Autobus urban: foto 4

TOYOTA Coaster

Autobus urban
2018
Kinë, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Botuar: 22d
Pyet për çmimin
2018
Kinë, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Kontakto shitësin
Toyota coaster (1hz engine ) - Autobus urban: foto 1
Toyota coaster (1hz engine ) - Autobus urban: foto 2
Toyota coaster (1hz engine ) - Autobus urban: foto 3
Toyota coaster (1hz engine ) - Autobus urban: foto 4
Toyota coaster (1hz engine ) - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Toyota coaster (1hz engine )

Autobus urban
Numri i ndenjëseve: 20-30
Kinë, Minhang District
Botuar: 27d

13 000EUR

 • ≈ 1 303 211 ALL
 • ≈ 14 153 USD
Numri i ndenjëseve: 20-30
Kinë, Minhang District
12
Faqja 1 e 2
1 / 2
T1 new listing page - Autobusë urbanë TOYOTA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.