Reja dhe përdorur autobusë urbanë VAN HOOL në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë VAN HOOL


5
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VAN HOOL T915 ALICRON / 59 PLACE/ MAN - autobus urban
 20
26 210 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
645 000 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 15min

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

VAN HOOL 916 - autobus urban
 8
50 100 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2013
491 232 km

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 284722

 Van Hool - EX 16/ 516/ Travego/55tkm Original!/Top Gepflegt - autobus urban
 15
189 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
55 220 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2m 9d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9440

 Van Hool - EX 15/ Travego/ 515/ Tourismo/sehr guter Zustand - autobus urban
 15
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
559 521 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2m 9d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9437

VAN HOOL T915 Acron - autobus urban
 9
11 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
1 000 000 km
Numri i ndenjëseve: 50+1+1

Botuar: 9m 15d

Balti Bussi Grupp

Estoni, Bussi tn 1 79603 Kodila küla Rapla vald, Estonia

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches - VAN HOOL
t1 old