Oferta të ngjashme

Autobus urban VANHOOL T916 ACRON 58+1
VANHOOL T916 ACRON 58+1
2010, 623 616 km, Dizel, 3-aks
Holandë, Nijmegen
54 900 EUR
Autobus urban VANHOOL T916 ACRON 58+1, 2010
Autobus urban Neoplan N1116 Cityliner/415/350/Fahrschulbus/orig.km
Neoplan N1116 Cityliner/415/350/Fahrschulbus/orig.km
2004, 450 007 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus urban Neoplan N1116 Cityliner/415/350/Fahrschulbus/orig.km, 2004
Autobus urban Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4
Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4
2008, 588 605 km
Gjermani, Renchen
Autobus urban Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4, 2008
Autobus urban Iveco Irisbus/Indcar/Wing/Mago/24 Sitze/orig:186500 KM
Iveco Irisbus/Indcar/Wing/Mago/24 Sitze/orig:186500 KM
2013, 186 500 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
19 900 EUR
Autobus urban Iveco Irisbus/Indcar/Wing/Mago/24 Sitze/orig:186500 KM, 2013
Autobus urban Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER
Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER
2006, 764 076 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
25 950 EUR
Autobus urban Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER, 2006
Autobus urban Vanhool T911 ALICRON 4X2 - 41 SEATS
Vanhool T911 ALICRON 4X2 - 41 SEATS
2006, 815 219 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
17 950 EUR
Autobus urban Vanhool T911 ALICRON 4X2 - 41 SEATS, 2006
Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
2010, 425 938 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
44 500 EUR
Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand, 2010
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
1996, 812 433 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
7 950 EUR
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER, 1996
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER
Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER
1997, 832 434 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
7 950 EUR
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER, 1997
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
1998, 732 852 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
9 950 EUR
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER, 1998
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER
Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER
1996, 818 433 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
7 950 EUR
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MAN ENGINE RETARDER, 1996
Autobus urban Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH
Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH
2012, 685 331 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
69 900 EUR
Autobus urban Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH, 2012

Autobus urban Vanhool Astron 916 orig. Km 660000.Schaltgetribe!!!!!!!!

Marka VAN HOOL
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 660 000 km
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 816 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 63
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Vanhool Astron 916 orig. Km 660000.Schaltgetribe!!!!!!!!

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Vanhool Astron 916 orig. Km 660000.Schaltgetribe!!!!!!!!

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.