Oferta të ngjashme

Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
2010, 425 938 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
44 500 EUR
Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand, 2010
Autobus urban Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH
Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH
2012, 685 331 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
69 900 EUR
Autobus urban Vanhool Astronef TX16/GLASDACH/Acron/918/PANORAMA-DACH, 2012
Autobus urban Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER
Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER
2006, 764 076 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
25 950 EUR
Autobus urban Vanhool T917 ACRON - DAF ENGINE + RETARDER, 2006
Autobus urban Vanhool T915 Astronef / TX15 / 515 / 516 / sehr guter ZS
Vanhool T915 Astronef / TX15 / 515 / 516 / sehr guter ZS
2013, 664 962 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus urban Vanhool T915 Astronef / TX15 / 515 / 516 / sehr guter ZS, 2013
Autobus urban VANHOOL T916 ACRON 58+1
VANHOOL T916 ACRON 58+1
2010, 623 616 km, Dizel, 3-aks
Holandë, Nijmegen
54 900 EUR
Autobus urban VANHOOL T916 ACRON 58+1, 2010
Autobus urban Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4
Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4
2008, 588 605 km
Gjermani, Renchen
Autobus urban Vanhool T916 Alicron/Acron /Astron/Klima/ WC/Euro4, 2008
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
2000, 714 114 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo, 2000
Autobus urban Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand
Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand
2013, 504 000 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus urban Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand, 2013
Autobus urban VAN HOOL T916 Acron 46 seats, Euro 5
VAN HOOL T916 Acron 46 seats, Euro 5
2008, 551 950 km, Dizel, 3-aks
Estoni, Pärnu 80042
55 000 EUR
Autobus urban VAN HOOL T916 Acron 46 seats, Euro 5, 2008
Autobus urban Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6
Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6
2015, 349 100 km, Dizel
Gjermani, Haßfurt
129 000 EUR
Autobus urban Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6, 2015
Autobus urban MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu
MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu
2011, 473 600 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus urban MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu, 2011
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER
1996, 812 433 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
7 950 EUR
Autobus urban Vanhool CL5/1 49 PERSONEN MERCEDES ENGINE RETARDER, 1996

Autobus urban Vanhool TX 915 Acron Top Zustand Wie Neu.DAF.Motor!!!!

Marka VAN HOOL
ID 234589
Viti i prodhimit 2012
Kilometrazhi 870 000 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 902 cc
 • rendimenti i fuqisë: 408 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Vanhool TX 915 Acron Top Zustand Wie Neu.DAF.Motor!!!!

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Vanhool TX 915 Acron Top Zustand Wie Neu.DAF.Motor!!!!

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.