Autobus urban VDL BOVA F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.

Online: 1m 10d

Marka BOVA
ID 6903
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 109 346 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 580 cc
 • rendimenti i fuqisë: 428 hp (319 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 19
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
25000 EUR
25 000
EUR
 • 3 069 300 ALL
 • 27 681 USD

Çmimi neto

Lizingu

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Gjermani
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:17
25 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus urban VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.
VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.
2003, 109 346 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
25 000 EUR
Autobus urban VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm., 2003
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 SHD Tourismo / Nightliner / Tourliner /
Mercedes-Benz O 350 SHD Tourismo / Nightliner / Tourliner /
1999, 627 733 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
29 000 EUR
Autobus urban Mercedes-Benz O 350 SHD Tourismo / Nightliner / Tourliner /, 1999
Autobus urban VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
2009, 827 478 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07, 2009
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011
Autobus urban VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
2009, 827 478 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus urban VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07, 2009
Autobus urban Volvo 9900 / 9700 / 580 / 415
Volvo 9900 / 9700 / 580 / 415
2003, 909 800 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus urban Volvo 9900 / 9700 / 580 / 415, 2003
Autobus urban Neoplan N 516 / 3 SHDH
Neoplan N 516 / 3 SHDH
2003, 972 807 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 900 EUR
Autobus urban Neoplan N 516 / 3 SHDH, 2003
Autobus urban Neoplan N1116/3HC / Cityliner / 416 / 580
Neoplan N1116/3HC / Cityliner / 416 / 580
2003, 778 371 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
26 500 EUR
Autobus urban Neoplan N1116/3HC / Cityliner / 416 / 580, 2003
Autobus urban Bova FHD 15-430
Bova FHD 15-430
2006, 1 300 000 km, Dizel
Estoni, Harju County
9 000 EUR
Autobus urban Bova FHD 15-430, 2006
Autobus urban BOVA FHD 13-380
BOVA FHD 13-380
2004, 570 000 km, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
Autobus urban BOVA FHD 13-380, 2004
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460
BOVA VDL Futura FHD2 148.460
2012, 547 000 km, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
109 000 EUR
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.