Oferta të ngjashme

Autobus urban VDL BOVA FHD 127.365 - EURO 5 - DAF ENGINE + RETARDER
VDL BOVA FHD 127.365 - EURO 5 - DAF ENGINE + RETARDER
2010, 323 359 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
41 750 EUR
Autobus urban VDL BOVA FHD 127.365 - EURO 5 - DAF ENGINE + RETARDER, 2010
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker
VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker
2011, 391 800 km, Dizel
Gjermani, Haßfurt
49 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker, 2011
Autobus urban VDL BOVA FHD2 129.365
VDL BOVA FHD2 129.365
2012, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
79 500 EUR
Autobus urban VDL BOVA FHD2 129.365, 2012
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 127.365 / 580 / 61 Plätze
VDL BOVA Futura FHD 127.365 / 580 / 61 Plätze
2011, 418 000 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
29 500 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 127.365 / 580 / 61 Plätze, 2011
Autobus urban BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax
BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax
2009, 856 000 km, 6x4, Dizel, 2-aks
Poloni, Mikulin 23-200 Kraśnik Lubelskie
37 606 EUR
Autobus urban BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax, 2009
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD2 148.460
VDL BOVA Futura FHD2 148.460
2012, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
89 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD2 148.460, 2012
Autobus urban BOVA VDL BOVA MAGIQ
BOVA VDL BOVA MAGIQ
2007, 6x2, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
Autobus urban BOVA VDL BOVA MAGIQ, 2007
Autobus urban VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
1999, 1 200 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
7 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura ( Euro 4 ), 1999
Autobus urban BOVA FHD 15
BOVA FHD 15
1998, 864 073 km, Dizel
Rumani
14 000 EUR
Autobus urban BOVA FHD 15, 1998
Autobus urban BOVA FHD 12
BOVA FHD 12
2011, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
54 610 EUR
Autobus urban BOVA FHD 12, 2011
Autobus urban BOVA FHD 13
BOVA FHD 13
2004, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
19 440 EUR
Autobus urban BOVA FHD 13, 2004
Autobus urban BOVA VDL Magiq
BOVA VDL Magiq
2008, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
43 250 EUR
Autobus urban BOVA VDL Magiq, 2008

Autobus urban VDL BOVA FHD 104.365 Euro 5

Marka BOVA
ID 257865
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 718 000 km
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 9 186 cc
 • rendimenti i fuqisë: 362 hp (269 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 42
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban VDL BOVA FHD 104.365 Euro 5

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban VDL BOVA FHD 104.365 Euro 5

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.