Oferta të ngjashme

Autobus urban VDL FHD 2 139.410
VDL FHD 2 139.410
2012, 483 816 km, Dizel
Gjermani, Velten
65 000 EUR
Autobus urban VDL FHD 2 139.410, 2012
Autobus urban VDL BOVA FHD2 129.365
VDL BOVA FHD2 129.365
2012, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
87 500 EUR
Autobus urban VDL BOVA FHD2 129.365, 2012
Autobus urban VDL BOVA FLD Euro5 FHD
VDL BOVA FLD Euro5 FHD
2008, 604 000 km, Dizel
Gjermani, Velten
21 500 EUR
Autobus urban VDL BOVA FLD Euro5 FHD, 2008
Autobus urban Bova FHD 15-430
Bova FHD 15-430
2006, 1 300 000 km, Dizel
Estoni, Harju County
9 000 EUR
Autobus urban Bova FHD 15-430, 2006
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460
BOVA VDL Futura FHD2 148.460
2012, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
105 000 EUR
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460, 2012
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 )
2005, 630 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
17 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 ), 2005
Autobus urban BOVA FHD 13-380
BOVA FHD 13-380
2004, 570 000 km, 2-aks
Poloni, Pogórska Wola
Autobus urban BOVA FHD 13-380, 2004
Autobus urban BOVA FUTURA FHD 14/430 XE L63 Euro 4, 59 Pax
BOVA FUTURA FHD 14/430 XE L63 Euro 4, 59 Pax
2005, 1 348 000 km, 8x4, Dizel, 3-aks
Poloni, Mikulin 23-200 Kraśnik Lubelskie
16 236 EUR
Autobus urban BOVA FUTURA FHD 14/430 XE L63 Euro 4, 59 Pax, 2005
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
78 000 EUR
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
78 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011
Autobus urban VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD )
VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD )
2006, 616 000 km, Dizel
Gjermani, Neu Wulmstorf
25 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD ), 2006
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker
VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker
2011, 391 800 km, Dizel
Gjermani, Haßfurt
63 900 EUR
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 411 HD * 220 V Stecker, 2011

Autobus urban VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.

ID 6903
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 109 346 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 580 cc
 • rendimenti i fuqisë: 428 hp (319 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 19
 • numri i shtretërve: 1
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban VDL F14/Nightliner/FHD 13-430/Tourliner/Party-Wohnm.

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.