Oferta të ngjashme

Autobus urban VDL Futura
VDL Futura
2017, 385 000 km, Dizel
Estoni, Harju County
179 000 EUR
Autobus urban VDL Futura, 2017
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 )
2005, 630 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
19 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( Euro 4 ), 2005
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( TOP-Gepflegt, Klima )
VDL BOVA Futura F13 ( TOP-Gepflegt, Klima )
2004, 715 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
22 500 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura F13 ( TOP-Gepflegt, Klima ), 2004
Autobus urban VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
1999, 1 200 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
9 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura ( Euro 4 ), 1999
Autobus urban VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
2009, 827 478 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus urban VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07, 2009
Autobus urban VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD )
VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD )
2006, 616 000 km, Dizel
Gjermani, Neu Wulmstorf
28 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA BOVA FHD 12 380 FUTURA VIP 12m Lang ( FLD ), 2006
Autobus urban VDL BOVA BOVA FUTURA FH-13-0
VDL BOVA BOVA FUTURA FH-13-0
2004, 904 938 km
Holandë, Meerkerk
18 750 EUR
Autobus urban VDL BOVA BOVA FUTURA FH-13-0, 2004
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460
BOVA VDL Futura FHD2 148.460
2012, 547 000 km, 3-aks
Poloni, Pogórska Wola
109 000 EUR
Autobus urban BOVA VDL Futura FHD2 148.460, 2012
Autobus urban VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07
2009, 827 478 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07, 2009
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Autobus urban VDL Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 2011 * 220 V Steckdose
VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 2011 * 220 V Steckdose
2011, 388 000 km, Dizel
Gjermani, Haßfurt
Autobus urban VDL BOVA Bova 104.365 FHD Futura * 2011 * 220 V Steckdose, 2011
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07
2011, 474 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Autobus urban VDL BOVA Futura FHD 2 / O 580 / O 350 / R07, 2011

Autobus urban VDL Futura F12

ID 6787
Viti i prodhimit 2001
Kilometrazhi 1 091 907 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 2
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 630 cc
 • rendimenti i fuqisë: 364 hp (271 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 51
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban VDL Futura F12

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban VDL Futura F12

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.