Reja dhe përdorur autobusë urbanë VOLVO në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë VOLVO


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLVO B12M CARRUS 9700S 54 SEATS  - autobus urban
 20
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
726 400 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1792

VOLVO 9900 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2004
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

VOLVO 9700HD - autobus urban
 8
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2010
501 900 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 14orë 9min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275508

VOLVO B12M - autobus urban
 20
7 041 EUR
2003

Botuar: 1d

ATS Sweden

Suedi, Norrbotten

Numri i referencës S5260

 VOLVO 9700 HD Euro 5 - autobus urban
 13
Pyet për çmimin
2008
543 215 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 2d

Svenska Neoplan AB

Suedi, Göteborg

Numri i referencës BPJ640

volvo 9700S B12M + winda + automatyczny system pożarniczy - autobus urban
 6
3 625.99 EUR
2004
63 907 km

Botuar: 2d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

VOLVO B12M Carrus - autobus urban
 20
12 390 EUR
2004
1 300 000 km
Numri i ndenjëseve: 60

Botuar: 4d

ATS Sweden

Suedi, Norrbotten

Numri i referencës S5264

VOLVO B12M - autobus urban
 20
11 590 EUR
2003
6x2

Botuar: 4d

ATS Sweden

Suedi, Norrbotten

Numri i referencës S5270

VOLVO B12M - autobus urban
 20
11 590 EUR
2003
6x2

Botuar: 4d

ATS Sweden

Suedi, Norrbotten

Numri i referencës S5269

Volvo Carrus 9700H B12M - autobus urban
 5
Pyet për çmimin
2009
700 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 7d

Bus Trade Center Stockholm AB

17

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74453

Volvo B12M - autobus urban
 20
48 871 EUR
2005
285 157 km

Botuar: 18d

ATS Norway AS

Norvegji, Sogn og Fjordane, 6788

Numri i referencës 14581

Volvo 9700 H B12M Euro 5 - autobus urban
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 437 328 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 22d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

VOLVO B12M CARRUS 9700S 54 SEATS  - autobus urban
 20
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
726 400 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

Botuar: 23d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1792

VOLVO 9700 - autobus urban
 7
230 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
160 000 km

Botuar: 29d

Rosy Viaggi Sagl

Zvicra, Stabio

Numri i referencës 0791318300

VOLVO B11R FWS-I DV 6x2 (9700) Euro 6, 64 Pax - autobus urban
 15
76 620 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
1 240 000 km
8x4
Numri i ndenjëseve: 64

Botuar: 1m 2d

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Poloni, Kraśnik

VOLVO B11R FWS-I DV 9700 Euro 6, 64 PAX - autobus urban
 15
77 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
1 183 000 km
8x4
Numri i ndenjëseve: 64

Botuar: 1m 2d

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Poloni, Kraśnik

VOLVO B12 - autobus urban
 5
10 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003

Botuar: 1m 8d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

VOLVO B7 open - autobus urban
 9
9 092 EUR
2000

Botuar: 1m 8d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

VOLVO  - autobus urban
 11
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
850 000 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 1m 12d

SPRL BENELUX ASSISTANCE

Belgjikë, Leeuw-Saint-Pierre

Volvo 9700 S EURO6 51 PAIKKAA - autobus urban
 20
47 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
931 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 14d

KB Auto Finland Oy

Finlandë, Tuusula

Volvo 9700 SPECIAL INVATRANSPORT / 47 SEATS / EURO 5 - autobus urban
 20
33 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
736 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 2m 5d

KB Auto Finland Oy

Finlandë, Tuusula

Volvo 9700H B11R  - autobus urban
 21
114 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
518 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 3m 14d

Busland OÜ

6

Estoni, Estland, Kose vald, Harjumaa

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old