Oferta të ngjashme

Autobus urban Volvo HD 9700 6x2 49+1+1 Reisebus, Euro 5
Volvo HD 9700 6x2 49+1+1 Reisebus, Euro 5
2008, 539 259 km
Gjermani, 36103 Flieden
39 500 EUR
Autobus urban Volvo HD 9700 6x2 49+1+1 Reisebus, Euro 5, 2008
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo
2000, 714 114 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus urban Volvo B12/600 / Top top Zustand / 9900 / 415 /Tourismo, 2000
Autobus urban Setra S 411 HD / 510/Tourino/Euro 4/guter Zustand
Setra S 411 HD / 510/Tourino/Euro 4/guter Zustand
2007, 940 521 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 500 EUR
Autobus urban Setra S 411 HD / 510/Tourino/Euro 4/guter Zustand, 2007
Autobus urban Temsa Safari HD/Euro 5/415/Tourismo/N 1216/Neulack
Temsa Safari HD/Euro 5/415/Tourismo/N 1216/Neulack
2009, 721 936 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
29 000 EUR
Autobus urban Temsa Safari HD/Euro 5/415/Tourismo/N 1216/Neulack, 2009
Autobus urban Setra S 415 HD / O 580 / 1216 / org. KM / Euro 5
Setra S 415 HD / O 580 / 1216 / org. KM / Euro 5
2009, 565 559 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 500 EUR
Autobus urban Setra S 415 HD / O 580 / 1216 / org. KM / Euro 5, 2009
Autobus urban Volvo CARRUS 9700HD B12M
Volvo CARRUS 9700HD B12M
2004, 850 000 km, 6x2
Suedi, Järfälla
21 500 EUR
Autobus urban Volvo CARRUS 9700HD B12M, 2004
Autobus urban Setra S 516 HD-3/ 51 Sitze/ Euro 6/ original 458230 KM
Setra S 516 HD-3/ 51 Sitze/ Euro 6/ original 458230 KM
2013, 458 236 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
99 900 EUR
Autobus urban Setra S 516 HD-3/ 51 Sitze/ Euro 6/ original 458230 KM, 2013
Autobus urban Volvo 9700 H B 13 R, CARRUS , Euro 5
Volvo 9700 H B 13 R, CARRUS , Euro 5
2016, 493 234 km, Dizel
Gjermani, Renchen
Autobus urban Volvo 9700 H B 13 R, CARRUS , Euro 5, 2016
Autobus urban Scania Touring Higer 13.7 HD / original Kilometer
Scania Touring Higer 13.7 HD / original Kilometer
2013, 413 512 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 500 EUR
Autobus urban Scania Touring Higer 13.7 HD / original Kilometer, 2013
Autobus urban Setra S 211 HD / Oldtimer / sehr guter Zustand
Setra S 211 HD / Oldtimer / sehr guter Zustand
1985, 1 069 456 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 900 EUR
Autobus urban Setra S 211 HD / Oldtimer / sehr guter Zustand, 1985
Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand
2010, 425 938 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
44 500 EUR
Autobus urban Vanhool T 915 Acron/415/515/Tourismo/Top-Zustand, 2010
Autobus urban Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand
Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand
2013, 504 000 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus urban Irisbus Magelys / 2x vorhanden / 1. Hand / Top Zustand, 2013

Autobus urban Volvo 9700 HD,Original Euro5,Top Zustand

Marka VOLVO
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 678 119 km
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 130 cc
 • rendimenti i fuqisë: 420 hp (313 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 58
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus urban Volvo 9700 HD,Original Euro5,Top Zustand

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus urban Volvo 9700 HD,Original Euro5,Top Zustand

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.