Reja dhe përdorur Minibusë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Minibusë


413
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Rozero - Minibus
 20
55 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
350 000 km
Numri i ndenjëseve: 25

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDi (23 Sitze) - Minibus
 19
57 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
225 000 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 2orë 38min

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Sprinter 519 CDI 074

Neoplan P11 - Minibus
 17
34 400 EUR
2007
1 076 589 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 14orë 14min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Ford Transit Tourneo - Minibus
 17
2 100 EUR
2009
434 427 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 14orë 17min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Volkswagen Multivan 2.0 tdi - Minibus
 12
32 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
143 252 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 21orë 46min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 299359

Mercedes-Benz Vito 114 CDI TOURER l3 xl 9rs automaat! - Minibus
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
62 531 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 22orë 40min

Bestelbus A28

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303877

Mercedes-Benz 516 CDI Sprinter, Euro 6, 23 Sitze, A/C, AHK - Minibus
 10
47 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
333 137 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 23orë 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83611

Peugeot 5008 - Minibus
 6
11 000 EUR
Ankandi
2015
91 700 km

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 286957

Renault TRAFIC - Minibus
 16
5 000 EUR
Ankandi
2004
94 405 km

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 277500

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 9-Sitzer 4x4 Allrad Top! - Minibus
 15
31 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
116 432 km
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 4x4 IGLHAUT Allrad 3xSperre - Minibus
 15
46 966 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
155 344 km

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 4x4 IGLHAUT Allrad 3xSperre - Minibus
 15
46 966 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
155 344 km

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz 519 Sprinter CDI/9Sitze/TV/Ehebett/WC/Dusche/VIP - Minibus
 15
59 900 EUR
2014
99 800 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 1000.

Mercedes-Benz 519 Sprinter CDI/9 Sitze/TV/Ehebett/WC/Dusche/CD - Minibus
 15
59 900 EUR
2014
99 880 km

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 1000

MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Minibus
 30
60 495 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
14 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 122

MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Minibus
 30
60 496 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
14 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 122-1

Mercedes-Benz Sprinter - City - EvoBus - 23 Place - Euro5 - Minibus
 20
15 900 EUR
2010
490 000 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 1d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 163658

 Mercedes-Benz - Sprinter City 65/ 515 CDI/ 516 CDI/ Euro 5/ - Minibus
 15
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
575 833 km
Numri i ndenjëseve: 16

Botuar: 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9973

 Mercedes-Benz - Sprinter City 65/ 516 CDI/ City 35 - Minibus
 15
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
622 948 km
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9983

Volkswagen Transporter Kombi - Minibus
 15
5 000 EUR
Ankandi
2017

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Oostdijk 57, Sint Philipsland, 4675 RE

Numri i referencës 9590282

Mercedes-Benz Sprinter Altas Tourline 516 CDI - Minibus
 5
29 403.61 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
200 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 19

Botuar: 2d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74522

1 2 3 21   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Minibuses
t1 old