Minibus, furgon pasagjerësh IVECO C65CC

picture_as_pdf

Tipi

Minibus, furgon pasagjerësh

Viti

2011

Shteti

Finlandë

Telefoni

+358 400 8......

Botuar: 2m 2d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaIVECO
Numri i referencës174
Viti i prodhimit2011
Kilometrazhi355000 km
VINZCFC65C0005853378
Data e regjistrimit të parë17.03.2011
Pesha neto5150 kg
Pesha bruto7200 kg
Ngarkesa e dobishme2050 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Zhvendosja2998 cc
Rendimenti i fuqisë167 hp
Kutia e marshevemanuale
Transmisioni6 gears
Shasia/pezullimi
Baza e rrotës4740 mm
ABS
Gomat225/75 R 16 C
Kabina/pjesa e brendshme
Numri i ndenjëseve1+18
Përshkrimi
Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Lielahden Autokeskus Oy

Lielahden Autokeskus Oy

4.5 
starstarstarstarstar
location_on

Finland, Tampere

phone_iphone
language

www.lielahdenautokeskus.fi

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:31

Personat e kontaktit
Mikko Leppälahti

Mikko Leppälahti

Deutsch, Suomi


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Lielahden Autokeskus Oy

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.