Reja dhe përdorur Autobusë SOLARIS në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë SOLARIS


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Solaris Urbino 15 LE CNG/Erdgas/Klima/EURO5/Citaro L - Autobus qyteti
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2012
721 000 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 23orë 17min

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 690

Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2011
629 920 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris Urbino 18, EEV, A/C, 52 Sitze, Rampe - Autobus qyteti
 12
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2012
502 607 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 3d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83861

Solaris Urbino 18, EEV, A/C, 52 Sitze, Rampe - Autobus qyteti
 12
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2012
502 138 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 3d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83862

Solaris Urbino 10 / KLIMAANLAGE / Mehrere KOM verfügbar - Autobus qyteti
 15
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2017
197 000 km
Numri i ndenjëseve: 26

Botuar: 15d

AUTO-MERKEL GMBH & CO. KG

Gjermani, Iffezheim

Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti
 18
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2010
580 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 24d

UAB Transporto centras

Lituani, Visaginas

Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2008
542 783 km
Numri i ndenjëseve: 14

Botuar: 24d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris URBINO 18 - Autobus qyteti
 10
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2007
591 167 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 24d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris URBINO 18 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2007
890 000 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 24d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2009
532 607 km
Numri i ndenjëseve: 16

Botuar: 24d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2012
279 515 km
Numri i ndenjëseve: 27+59

Botuar: 24d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Solaris Urbino 8.6  / Midi / Euro 6  mit Klimaanlage - Autobus qyteti
 20
69 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2016
436 547 km
Numri i ndenjëseve: 15

Botuar: 2m 24d

Herrmann Reisen GmbH

Gjermani, Hirschau

Numri i referencës 288

Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2009
618 000 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 3m 7d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës urbino 857

SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti
 3
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2009
8 000 km

Botuar: 3m 22d

AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.

2

Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland

Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti
 3
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2009
6 000 km

Botuar: 3m 22d

AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.

2

Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland

 Solaris - Urbino 8.9 LE / Midi / Euro 6 / 530 K / A66 - Autobus qyteti
 15
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2017
248 849 km
Numri i ndenjëseve: 25

Botuar: 3m 30d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9638

Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti
 15
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2005
853 906 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 4m 14d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 7004200

 Solaris - Urbino 8.9 LE/ Euro 6/ Midi/ 530 K/ A 66 - Autobus qyteti
 15
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2015
599 003 km
Numri i ndenjëseve: 27

Botuar: 4m 30d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9458

 Solaris - Urbino 12 / citaro / A20 / A21 / 530 / Euro 5 - Autobus qyteti
 14
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2006
795 609 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 5m 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8204

Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus suburban
 19
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2012
387 823 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 6m 17d

Autopark-A5

4

Gjermani, Atzenhain

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - SOLARIS
t1 old