Reja dhe përdorur Autobusë SOLARIS nga Estoni në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë SOLARIS nga Estoni


0
Rezultate të gjetura
Shih gjithashtu

Oferta të ngjashme

Volvo 7700/7000 A - Autobus qyteti
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2007
550 000 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 6d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

MAN A21/CNG Lion City/530 - Autobus qyteti
 16
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2013
520 000 km

Botuar: 6d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Iveco Irisbus/Crosway/5x - Autobus suburban
 11
29 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2013
530 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 6d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban
 20
Pyet për çmimin

Autobus urban

2009
442 000 km
Numri i ndenjëseve: 38

Botuar: 14d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz 530 - Autobus qyteti
 1
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2014
408 000 km
Numri i ndenjëseve: 29

Botuar: 14d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz 530 - Autobus qyteti
 1
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2014
410 000 km
Numri i ndenjëseve: 29

Botuar: 14d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

MAN A21 - Autobus qyteti
 13
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2009
275 000 km
Numri i ndenjëseve: 32

Botuar: 19d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O550/Integro - Autobus suburban
 20
Pyet për çmimin

Autobus suburban

2012
407 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 23d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O550/Integro - Autobus suburban
 20
Pyet për çmimin

Autobus suburban

2010
520 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 23d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Toyota Coaster - Autobus suburban
 6
12 918 EUR

Autobus suburban

Numri i ndenjëseve: 18

Botuar: 30d

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Mercedes-Benz O560/ Intouro/Integro - Autobus suburban
 11
31 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2010
500 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1m 1d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

MAN A21/LPG/ 8X - Autobus qyteti
 20
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2008
400 000 km
Numri i ndenjëseve: 35

Botuar: 1m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

MAN A 23/ LPG /15 X - Autobus qyteti
 20
Pyet për çmimin

Autobus qyteti

2011
400 000 km
Numri i ndenjëseve: 45

Botuar: 1m 3d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

VDL BOVA Synergy - Autobus me kabinë të dyfishtë
 20
Pyet për çmimin

Autobus me kabinë të dyfishtë

2008
1 400 000 km
Numri i ndenjëseve: 78

Botuar: 1m 14d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O530 G/ A23 - Autobus qyteti
 20
138 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
465 000 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O350 RHD-L / torismo /580 travego - Autobus urban
 19
122 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2014
750 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O530 G/ A23 - Autobus qyteti
 20
138 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
475 000 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O530 G/ A23 - Autobus qyteti
 20
138 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
459 000 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O 530 G / A23 - Autobus qyteti
 20
138 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
460 000 km
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz O530 G/ A23 - Autobus qyteti
 20
138 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
450 000 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 2m 2d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - SOLARIS - Estonia
t1 old