Reja dhe përdorur Autobusë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë


1 574
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 79 1/79   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLVO B7RLE 8900 6x2 KLIMA; 53 seats; 14,8M;RAMP;EEV; 7 UNITS - Autobus qyteti
 20
12 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2012
659 460 km
Numri i ndenjëseve: 53 +driver

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1811

Mercedes-Benz O530K - Autobus qyteti
 16
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2007
600 000 km
Numri i ndenjëseve: 29

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Otokar Vectio/Klima/37-41 Sitze/Motor MAN - Autobus urban
 15
26 499 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2010
421 771 km
Numri i ndenjëseve: 37

Botuar: 17min

TMK Omnibus&Truck

7

Gjermani, Renchen

Iveco A60C17/ Klima/24 Sitze - Minibus
 15
38 990 EUR
Çmimi pa. TVSH

Minibus

2015
144 045 km
Numri i ndenjëseve: 24

Botuar: 17min

TMK Omnibus&Truck

7

Gjermani, Renchen

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2017
534 253 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 33min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9986

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2014
713 040 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 33min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9981

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
109 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2016
590 976 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 33min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9985

 Setra - S 516 HD/2 / 517/ 515/ Rollstuhllift/ Tourismo - Autobus urban
 15
Pyet për çmimin

Autobus urban

2016
10 677 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 34min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9999

 Neoplan - N 314 Transliner/ N 316/ Tourismo/ S 315 HD - Autobus suburban
 15
9 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

1999
707 318 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 34min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9960

Setra 415 H*54 Sitze*6 Gang*Klima*EURO 5*TV - Autobus urban
 15
33 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2010
705 927 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 41min

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDi (23 Sitze) - Minibus
 19
57 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Minibus, Furgon pasagjerësh

2019
225 000 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 2orë 57min

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Sprinter 519 CDI 074

Neoplan P16 Cityliner ( wenig Km ) - Autobus urban
 14
154 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2016
409 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 2orë 57min

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Cityliner 439

Iveco Irisbus Eurorider - Autobus suburban
 5
16 382.01 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2010
250 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 3orë 2min

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74525

Neoplan P11 - Minibus
 17
34 400 EUR

Minibus, Furgon pasagjerësh

2007
1 076 589 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 14orë 33min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Ford Transit Tourneo - Minibus
 17
2 100 EUR

Minibus, Furgon pasagjerësh

2009
434 427 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 14orë 37min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 3
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 4
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3

2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
Botuar: 19orë 15min Numri i referencës 1545

9 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
4.9
7 komente
Trego të gjitha ofertat: 51
email Kontakto shitësin
SCANIA OMNILINK K230UB 4X2 LB; 12m; 39 seats; EURO 5; 3 UNITS - Autobus qyteti
 20
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2009
603 454 km
Numri i ndenjëseve: 39 +driver

Botuar: 19orë 15min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1733

SCANIA OMNILINK K230UB 4X2 LB; 12m; 39 seats; EURO 5; 3 UNITS - Autobus qyteti
 18
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2009
554 729 km
Numri i ndenjëseve: 39 +driver

Botuar: 19orë 15min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1735

VOLVO B12M CARRUS 9700S; 13,48m; 54 seats; Euro 3 - Autobus urban
 16
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2003
799 000 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

Botuar: 19orë 15min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1551

VOLVO B12M CARRUS 9700S; 13,48m; 54 seats - Autobus urban
 19
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2003
833 200 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

Botuar: 19orë 15min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1576

Volkswagen Multivan 2.0 tdi - Minibus
 12
32 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Minibus, Furgon pasagjerësh

2019
143 252 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 22orë 6min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 299359

Mercedes-Benz Vito 114 CDI TOURER l3 xl 9rs automaat! - Minibus
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Minibus, Furgon pasagjerësh

2022
62 531 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 23orë

Bestelbus A28

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303877

1 2 3 79   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses
t1 old