Reja dhe përdorur Autobusë VOLVO në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë VOLVO


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, Handicap lift, EURO 5; 2 UNITS - Autobus suburban
 20
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2006
585 420 km
Numri i ndenjëseve: 48 +driver

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1649

Volvo 9900 - Autobus urban
 20
22 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2004
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Volvo B9L 7700 - Autobus qyteti
 10
7 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2011
594 520 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 27

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 13870

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 3
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 4
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3

2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
Botuar: 19orë 17min Numri i referencës 1545

9 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
4.9
7 komente
Trego të gjitha ofertat: 51
email Kontakto shitësin
VOLVO B12M CARRUS 9700S; 13,48m; 54 seats; Euro 3 - Autobus urban
 16
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2003
799 000 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

Botuar: 19orë 17min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1551

VOLVO B12M CARRUS 9700S; 13,48m; 54 seats - Autobus urban
 19
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2003
833 200 km
Numri i ndenjëseve: 54 +driver

Botuar: 19orë 18min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1576

Volvo 8700 B7R - Autobus suburban
 11
Pyet për çmimin

Autobus suburban

2010
351 755 km
Numri i ndenjëseve: 47+28

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Volvo Carrus 9700HD B12B - Autobus urban
 5
Pyet për çmimin

Autobus urban

2006
1 200 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 1d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden, Stockholm

Numri i referencës 74524

Volvo 9900 HD NL B11R - Autobus urban
 5
128 115.73 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2014
500 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 1d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74523

Volvo 7700/7000 A - Autobus qyteti
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2007
550 000 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 6d

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Volvo 8700 45 PAIKKAA / INVANOSTIN / EURO 5 / TULOSSA - Autobus suburban
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2011
542 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 45

Botuar: 7d

KB Auto Finland Oy

Finlandë, Tuusula

Volvo 8907 B7RLE // 2 similar units - Autobus qyteti
 5
9 661.19 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2012
650 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 38

Botuar: 8d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74519

VOLVO B12B VEST CONTRAST KLIIMA EURO5 - Autobus suburban
 20
12 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus suburban

2008
630 630 km
Numri i ndenjëseve: 49 +driver

Botuar: 8d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1822

 VOLVO B9M-60 - Autobus
 20
11 370 EUR
Ankandi

Autobus

Botuar: 9d

Blinto

4

Volvo 8900LE B7RLE // 2 similar units - Autobus qyteti
 5
9 661.19 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2012
700 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 38

Botuar: 9d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74517

Volvo 8900 LE B7RLE // 2 similar units - Autobus qyteti
 5
11 761.44 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2013
600 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 43

Botuar: 9d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74518

Volvo 8900LE B7RLE // 2 similar units - Autobus qyteti
 5
11 761.44 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2013
600 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 43

Botuar: 11d

Bus Trade Center Stockholm AB

18

Suedi, Sweden

Numri i referencës 74510

Volvo B12 - Autobus urban
 20
8 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus urban

2006
1 450 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 57 +2

Botuar: 12d

ADF export holding s.r.o

Republika Çeke, Ostrava

VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, handicap lift, EURO 4; 5 UNITS - Autobus suburban
 20
9 900 EUR

Autobus suburban

2006
610 100 km
Numri i ndenjëseve: 48 +driver

Botuar: 15d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1611

VOLVO B12BLE 8700 KLIMA; 40 seats; 13,25m; EURO 5; 5 UNITS - Autobus qyteti
 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2010
742 410 km
Numri i ndenjëseve: 40 +driver

Botuar: 18d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1745

VOLVO B12BLE 8700 KLIMA; 40 seats; 13,25m; EURO 5; UNITS - Autobus qyteti
 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2010
746 513 km
Numri i ndenjëseve: 40 +driver

Botuar: 18d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1748

VOLVO B12BLE 8700 KLIMA; 40 seats; 13,25m; EURO 5; 5 UNITS - Autobus qyteti
 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2010
764 534 km
Numri i ndenjëseve: 40 +driver

Botuar: 18d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1746

VOLVO B12BLE 8700 KLIMA; 40 seats; 13,25m; EURO 5; 5 UNITS - Autobus qyteti
 20
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti

2010
749 910 km
Numri i ndenjëseve: 40 +driver

Botuar: 18d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1753

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - VOLVO
t1 old