1a autoservice Glora

1a autoservice Glora

 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Faqja e internetit
https://glora.go1a.de/
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Herten (Rheinfelden)
Gewerbestraße 20 79618 Rheinfelden Herten, Germany
Ofertat e fundit
Tieflader /Baumaschinen / Baugeräte  - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 13
3 380 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 880 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 15d

1a autoservice Glora

Gjermani, Herten (Rheinfelden)

Kofferanhänger 300 X 180  X 150 cm  - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
3 447 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 360 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 3m

1a autoservice Glora

Gjermani, Herten (Rheinfelden)

Tieflader 3 Bagger/Baumaschinen Transporter  - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
4 100 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 610 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 10m 25d

1a autoservice Glora

Gjermani, Herten (Rheinfelden)

Easy - Transport 750  - rimorkio makine
 10
819 EUR
Çmimi neto

Rimorkio makine

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 595 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 10m 25d

1a autoservice Glora

Gjermani, Herten (Rheinfelden)

Ford Econoline  - minibus
 13
15 250 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

1993
112 800 km
Numri i ndenjëseve: 7

Online: 10m 25d

1a autoservice Glora

Gjermani, Herten (Rheinfelden)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te 1a autoservice Glora
Mesazhi u dërgua.