Nazir Imp/Exp , Glückbus
Gjermani, Neu Wulmstorf
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Nazir Imp/Exp , Glückbus
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Galeri

Nazir Imp/Exp , Glückbus

Gjermani, Neu Wulmstorf
Vendndodhja
Moorkoppel 2
21614 Buxtehude
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz O407  - autobus suburban
 2
3 300 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

1994
1 200 000 km

Online: 14d

Mercedes-Benz O405 N2 mit klima, 3Türig  - autobus qyteti
 4
2 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

1998
130 000 km

Online: 14d

MAN NG 313, A23 mit TÜV,Grüne plakette  - autobus qyteti
 8
4 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2000
870 000 km

Online: 1m 1d

Mercedes-Benz O530 G , Klima, Güne plakette  - autobus qyteti
 3
6 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2002
650 000 km

Online: 1m 1d

Mercedes-Benz O407, 408  - autobus suburban
 5
3 800 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

1997
530 000 km

Online: 1m 5d

Mercedes-Benz O407/408/550 /Klima  - autobus suburban
 6
5 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2000
775 000 km

Online: 1m 8d

Setra S 321 SG UL, O530G, A23  - autobus qyteti
 4
8 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2003
614 000 km

Online: 1m 15d

Mercedes-Benz O530 G mit TÜV  - autobus qyteti
 5
4 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2001
640 000 km

Online: 2m 6d

Mercedes-Benz O550 Integro/408/407, Schaltung  - autobus suburban
 4
4 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

1997
980 000 km

Online: 2m 13d

Mercedes-Benz O530 G mit TÜV  - autobus qyteti
 7
7 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2003
760 000 km

Online: 2m

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Nazir Imp/Exp , Glückbus
Mesazhi u dërgua.