VANS CENTRE s.r.o.

VANS CENTRE s.r.o.

Faqja e internetit
www.vanscentre.com
Vendndodhja
Republika Çeke, Praha
Průmyslová 372/1, 108 00 Praha-Štěrboholy, Czech Republic
Ofertat e fundit
Volkswagen Amarok 2.0TDI /DoubleCab/NAVI/klima/ahk 3t  - pick up
 20
11 150 EUR
Çmimi neto

Pick up

2015
225 450 km
Dizel
179 hp

Online: 9d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 279

Mercedes-Benz Vito 113cdi/L 9 sitze / klima/ AHK 2t/ automatik  - minibus
 12
11 850 EUR
Çmimi neto

Minibus

2014
167 130 km

Online: 9d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 291

Mercedes-Benz Vito 113cdi/L 9 sitze / klima/ AHK 2t/ automatik  - minibus
 12
11 850 EUR
Çmimi neto

Minibus

2014
167 130 km

Online: 9d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 291

Mercedes-Benz Sprinter 311cdi DREISEITENKIPPER/7 sitze/ AHK 2T  - furgon vetëshkarkues
 11
11 000 EUR
Çmimi neto

Furgon vetëshkarkues

2007
225 380 km
Dizel
109 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 110

Iveco MLC120E19 ABROLLKIPPER / CTS LIFT/ NEU! GARANTIE  - kamion vetëngarkues
 19
56 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2020
308 km
186 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 19d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 266

Iveco MLC120E19 ABROLLKIPPER / CTS LIFT/ NEU! GARANTIE  - kamion vetëngarkues
 19
56 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

E re
2020
308 km
186 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 19d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 266

Mercedes-Benz Sprinter 311cdi DREISEITENKIPPER/7 sitze/ AHK 2T  - furgon vetëshkarkues
 11
11 000 EUR
Çmimi neto

Furgon vetëshkarkues

2007
225 380 km
Dizel
109 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 19d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 110

Citroën JUMPER 2.8HDI/93KW MAXI/ 4X4 DANGEL  - furgon
 20
4 600 EUR
Çmimi neto

Furgon

2005
183 790 km
Dizel
126 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 23d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 119

Mercedes-Benz 518CDI BUS 20 sitze / klima/ AHK  - autobus qyteti
 20
15 850 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2008
421 130 km

Online: 23d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 309

Volkswagen LT 46 BUS 27 sitze / AHK/ 132790km  - autobus qyteti
 13
13 850 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2005
132 790 km

Online: 23d

VANS CENTRE s.r.o.

8

Republika Çeke, Praha

ID 326

Trego të gjitha ofertat (397)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te VANS CENTRE s.r.o.
Mesazhi u dërgua.