Agrikontor Neuholland GmbH

Agrikontor Neuholland GmbH

Faqja e internetit
www.agrikontor.com
Vendndodhja
Gjermani, Löwenberger Land
Pappelhof 2, 16775 Löwenberger Land, Deutschland
Ofertat e fundit
Krone Big Pack 1290 XC Highspeed mit Waage - dengmbledhëse katrore
 20
49 500 EUR

Dengmbledhëse katrore

2012
590 orët

Online: 1orë 34min

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Daweke MX 2000 - vagon për përzierjen e foragjereve
 20
11 500 EUR

Vagon për përzierjen e foragjereve

2003

Online: 1orë 34min

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Amazone EDX 6000-2C XPRESS - makinë mbjellëse precize
 20
22 500 EUR

Makinë mbjellëse precize

2012

Online: 1orë 34min

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Kuhn GMD 310 Top Zustand - korrëse bari
 16
7 500 EUR

Korrëse bari

2016

Online: 25d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Kuhn Alterna 500 - korrëse bari
 7
4 900 EUR

Korrëse bari

2005

Online: 25d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Lely Attis PT 130 Top Zustand - mbështjellëse dengjesh
 20
11 900 EUR

Mbështjellëse dengjesh

2017

Online: 25d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

John Deere 9780i CTS Hillmaster - autokombajnë
 20
42 500 EUR

Autokombajnë

2005
2 855 orët
Pesha neto: 11 000 kg
378 hp

Online: 28d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Hawe Schrottverteilwagen Top Zustand - pajisje blegtorale
 12
1 900 EUR

Pajisje blegtorale

1993

Online: 1m 4d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

IRUS Deltrak 2.0 - traktor komunal
 16
18 500 EUR

Traktor komunal

2012
735 orët
34 hp

Online: 1m 4d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Amazone Citan 12000 - mbjellëse në radhë
 20
29 900 EUR

Mbjellëse në radhë

2008

Online: 1m 4d

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, 16559 Liebenwalde, Deutschland

Trego të gjitha ofertat (86)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Agrikontor Neuholland GmbH
Mesazhi u dërgua.