SIA "Agro Cēsis" nga Letoni, 3 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

SIA "Agro Cēsis"

Aktivitetet
Leasing, Qira, Dorëzim, Zhdoganimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Letoni, Cesis
Rupniecibas 3A, Cesis, Cesu novads LV-4101
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
09:00-14:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:13
Personat e kontaktit
Juris Artimovics
Latviešu, Polski, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ofertat e fundit
JCB 536-60 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 536-60 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 536-60 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 536-60 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 536-60 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik JCB 536-60 Agri Super

20077650 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 3600 kg
Letoni
Botuar: 2m 23d

32 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 322 528 ALL
  • ≈ 34 728 USD
20077650 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 3600 kg
Letoni
Kontakto shitësin
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super

20116805 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3100 kg
Letoni, Cesis
Botuar: 2m 23d

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 737 843 ALL
  • ≈ 39 069 USD
20116805 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3100 kg
Letoni, Cesis
Kontakto shitësin
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 531-70 Agri Super - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super

20116805 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3100 kg
Letoni, Cesis
Botuar: 2m 23d

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 737 843 ALL
  • ≈ 39 069 USD
20116805 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3100 kg
Letoni, Cesis
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(3)
t1 test dealer - SIA "Agro Cēsis"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.