Yourtrucks GmbH

Yourtrucks GmbH

Faqja e internetit
www.tamcar.de
Vendndodhja
Gjermani, Hilden
Niedenstr. 65-69, D-40721 HILDEN, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Actros 2541 Carrier Supra 850/Retarder/Lenkachse - kamion frigorifer
 20
27 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2009
650 984 km
6x2
411 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 4orë 30min

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 5-105

DAF LF 55.300 E5 FrigoBlock/ Strom/ Türen + LBW - kamion frigorifer
 15
25 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2012
217 615 km
4x2
300 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4orë 30min

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 501

DAF LF 55.250 EURO 5 Koffer 7,7m/ Luftfederung/ LBW - kamion vagonetë
 16
11 800 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2009
323 893 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 3d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 541

Scania R 440 E5 Highline / Retarder/ Schalter/ Kühlbox - njësia e traktorit
 17
15 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2010
788 064 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 711

Iveco Daily 35C13 EURO 5 Koffer 4,4m/LBW/Klima - kamioncine me kontinier
 20
14 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2014
179 478 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 522

Mercedes-Benz Atego 1224 Tri-Bi-Multi-Temp/CS 950Mt/Strom/Tür - kamion frigorifer
 20
18 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2012
456 641 km
4x2
241 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 3d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 561

DAF XF 105.460 SSC/Schalter/Retarder/Kühlbox/2 Tank - njësia e traktorit
 20
17 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
796 951 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 7-175

Chereau Carrier Vector 1850Mt + Strom/Bi-Temp/Pal-kasten - gjysmërimorkio frigorifer
 13
19 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 740 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 4d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 953

Chereau Carrier Vector 1850Mt + Strom/Bi-Temp/Pal-kasten - gjysmërimorkio frigorifer
 13
19 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 740 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 4d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 953

Mercedes-Benz Atego 1224 Tri-Multi-Temp/CS 950Mt/Strom/Türen - kamion frigorifer
 20
19 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2012
417 098 km
4x2
241 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 4d

Yourtrucks GmbH

9

Gjermani, Hilden

ID 534

Trego të gjitha ofertat (216)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Yourtrucks GmbH
Mesazhi u dërgua.