Yourtrucks GmbH

Yourtrucks GmbH

Faqja e internetit
www.tamcar.de
Vendndodhja
Gjermani, Hilden
Niedenstr. 65-69, D-40721 HILDEN, Germany
Ofertat e fundit
Iveco EuroCargo 75E16 CarrierSupra 850MT Bi-Temp, LBW - kamion frigorifer
 20
13 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2011
291 918 km
4x2
160 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 507

Iveco EuroCargo 75E16 CarrierSupra 850MT Bi-Temp, LBW - furgon frigorifer
 20
13 800 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2011
291 918 km
Dizel
160 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 507

Iveco Daily 35C13 / Klima, LBW, Zwillingsbereifung - kamioncine me kontinier
 17
13 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2014
195 840 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 504

Renault Master 125dci Euro5 France Elevateur 111F / 13m - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
29 800 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion, furgon

2014
199 754 km
125 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 5-132

Renault Premium 310DXI E5/Tank/Retarder/13000l/4 Kammern - autobot
 20
30 800 EUR
Çmimi neto

Autobot

2010
217 076 km
4x2
310 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 5-124

MAN TGX 18.480 XXL /Intarder/ACC/Navi/Turbo neu!!! - gjysmë-kamion
 20
25 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
524 637 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 7-132

Iveco Stralis 460 E6/ZF-Intarder/Hydraulik/Kühlbox/Alu - gjysmë-kamion
 18
21 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
387 808 km
4x2
460 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 7-108

DAF CF 85.410 SSC /Schmitz Koffer ZUG!/Durchlade/LBW - kamion vagonetë
 20
29 800 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2013
523 766 km
4x2
411 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 512 ZUG

Mercedes-Benz Sprinter 313 Cdi/Koffer 4,3m/Klima/Navi - kamioncine me kontinier
 17
14 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2016
284 233 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
129 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 537

Iveco Stralis 480 EEV High-Road/ZF-Intarder/Hydraulik - gjysmë-kamion
 18
18 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
359 738 km
4x2
480 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 7-102

Trego të gjitha ofertat (195)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Yourtrucks GmbH
Mesazhi u dërgua.