AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic
AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic
I besueshëm

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Telefonat
Faqja e internetit
https://akb-wohnmobile.de/
Vendndodhja
Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede
Kemptenerstrasse 61 87666 Pforzen-Hammerschmiede, Germany
Ofertat e fundit
Knaus BoxLife 630 ME  2xHubbett, Raumbad  - furgon kamper
 20
54 706 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021

Online: 3d

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede

Knaus L!VE I 700 MEG Live  Modell 2021  - furgon kamper
 20
72 813 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021

Online: 7d

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede

Knaus Van I 550 MD Platinum Selection 2021  - furgon kamper
 20
62 017 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021

Online: 10d

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede

Knaus LIVE Wave 650 MX  Queensbett  - furgon kamper
 20
54 224 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2020
9 400 km

Online: 3m 22d

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede

Knaus L!VE LIVE Ti 650 MF  Vollausstattung  - furgon kamper
 20
46 466 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2019

Online: 5m 8d

AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic

Gjermani, Pforzen-Hammerschmiede

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AKB Caravan Allgäu Inh.: Carola Lange-Cosic
Mesazhi u dërgua.