Ales Dvorak-TRUCKS

Ales Dvorak-TRUCKS

Telefonat
Faqja e internetit
www.dvorak-trucks.sk
Vendndodhja
Sllovakia, 90101 Malacky
PRIEMYSELNÁ 5899/20
90101 Malacky
Slovakia, Slovakia
Ofertat e fundit
Volvo FH 13 420 GLOBE XL + Tandem Anhang. 120m3  - kamion me perde anësore
 15
Pyet për çmimin

Kamion me perde anësore

2011
1 434 000 km
6x2
420 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 4d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Talson F1227/FR, AIR CARO + FRIGO CARGO FNA  - gjysmërimorkio frigorifer
 15
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio frigorifer

2015
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 4d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Kögel SNCO24 Plattform + ALU Bordwande  - gjysmërimorkio me anë të palosshme
 15
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me anë të palosshme

2013
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 4d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Schwarzmüller SPA3/E, gardienen, LIFT + PAL. BOX TOP  - gjysmërimorkio me perde anësore
 14
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2016
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 11d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Volvo FH 13 500 EEV Low Deck Mega: 11/2010  - njësia e traktorit
 15
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2010
969 000 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 11d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Scania R480 TOPLINE 2013, ADBLUE, SCR  - njësia e traktorit
 12
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2013
816 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 17d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Scania R500 V8 HIGHLINE, Euro5, Retarder  - njësia e traktorit
 15
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2012
1 000 000 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 20d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Schmitz Cargobull S01 Gardienen, LUFT, LIFT, SAF, 12/2015  - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2015
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 20d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Krone SDP27 PROFLINER, Gardienen, Lift Achse  - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 22d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

DAF XF 105.460 Superspacecab, 2011, Low Deck,  - njësia e traktorit
 15
Pyet për çmimin

Njësia e traktorit

2011
830 000 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 22d

Ales Dvorak-TRUCKS

Sllovakia, 90101 Malacky

Trego të gjitha ofertat (75)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Ales Dvorak-TRUCKS
Mesazhi u dërgua.