alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Faqja e internetit
www.alga.de
Vendndodhja
Gjermani, Sittensen
Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz 316 CDI Sprinter, DOKA, 7 Plätze, Klima, AHK  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 14
31 900 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

E re
2019
20 km
Dizel
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 31min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78848

MAN 8.180 BB TGL, Heckkran PK 7001, Funk,AHK,Meiller  - furgon vetëshkarkues
 7
28 900 EUR
Çmimi neto

Furgon vetëshkarkues

2007
153 680 km
Dizel
179 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 31min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78724

Mercedes-Benz 2041 AS, 4x4, Allrad, Klima, Hydraulik.  - njësia e traktorit
 7
19 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2007
381 167 km
4x4
408 hp
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 31min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI77453

Mercedes-Benz 1224 K Atego, Meiller, Klima, AHK, TOP-Zustand  - kamion vetëshkarkues
 13
29 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2011
299 900 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 31min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78828

Mercedes-Benz 1224 K Atego, Meiller, Klima, AHK, TOP-Zustand  - kamion vetëshkarkues
 13
29 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2011
299 900 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78828

MAN 26.440 BL TGA 6x2, Hellmers,13.000 + 1.000 Liter  - kamion me vakuum
 14
36 900 EUR
Çmimi neto

Kamion me vakuum

2007
513 835 km
441 hp

Online: 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78845

Mercedes-Benz 316 CDI Sprinter, DOKA, 7 Plätze, ohne Zulassung  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 14
31 900 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

E re
2019
21 km
Dizel
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78847

Mercedes-Benz 823 L Atego, Möbel, 6 Sitzplätze, 230PS, LBW,AHK  - kamioncine me kontinier
 12
39 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2015
110 312 km
Dizel
231 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78822

Mercedes-Benz 1018 Atego, T1012/12 m. Arbeitshöhe/Klima!  - makineritë e tjera
 16
26 900 EUR
Çmimi neto

Makineritë e tjera

2008
120 762 km

Online: 32min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78238

Mercedes-Benz 1224 L Atego/7,25 m. lang/Isoliert/LBW/Automatik  - kamion vagonetë
 11
37 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
168 571 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 5d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI78641

Trego të gjitha ofertat (605)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Mesazhi u dërgua.