AMV
I besueshëm
10
Më shumë se 10 vjet me Truck1

AMV

Telefonat
Faqja e internetit
www.amvo.com
Vendndodhja
Francë, Pont-du-Chateau
Avenue de la Gare 32,63430 PONT DU CHATEAU Auvergne - Puy-de-Dôme,FRANCE
Ofertat e fundit
Renault Premium 320 DXI - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2007
361 000 km

Online: 22d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EG-630-CA

Renault Maxity - kamioncine vetëshkarkuese
 1
Pyet për çmimin

Kamioncine vetëshkarkuese

E re
2020
20 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 922 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 23d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID FQ-508-VM

Iveco Eurocargo 160E21 - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2016
76 000 km

Online: 2m 9d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EF-433-NH

Renault Midlum 220 DCI - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2005
259 000 km

Online: 3m 2d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EC-618

Renault Premium 310 DXI - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2008
115 000 km

Online: 3m 2d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EP-275

Renault Premium 320 DCI - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2004
248 000 km

Online: 3m 2d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EN-714

Renault Premium 320 DCI - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2003
160 000 km

Online: 3m 2d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EC-607

Renault Midlum 220 - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2007
156 000 km

Online: 3m 2d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID 2308

Renault Maxity - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2018
23 000 km

Online: 4m 21d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID EZ-650-NB

Renault Maxity - kamion mbeturinash
 4
Pyet për çmimin

Kamion mbeturinash

2018
21 000 km

Online: 4m 21d

AMV

10

Francë, Pont-du-Chateau

ID FC-389-JS

Trego të gjitha ofertat (40)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AMV
Mesazhi u dërgua.