ASV Trailer Import & Export

ASV Trailer Import & Export

 Dorëzim
 Zhdoganimi
Faqja e internetit
https://www.asvtrailer.de/
Vendndodhja
Gjermani, Erkelenz
Gerdersther Landstrasse Str. 100 - 41812 Erkelenz, Germany
Personat e kontaktit
Ekatarina
Deutsch, Русский
Artjom Fertich
Deutsch
Ofertat e fundit
DAF XF 105.460  - gjysmë-kamion
 14
20 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
694 000 km
4x2
460 hp

Online: 1m 9d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Magyar Benzin - 39520-9-SAF-LIFT-INOX  - gjysmë rimorkio me bot
 9
15 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me bot

1995
3-aks

Online: 2m 7d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Magyar Chemical  - 32550 - 1 -  4 BAR - 316Ti- Heizung!  - gjysmë rimorkio me bot
 9
15 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me bot

1997
3-aks

Online: 2m 10d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Menci 32/4- Reinigung - SOFOT Lieferbereit!  - gjysmë rimorkio me bot
 13
51 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e ushqimit

E re
2020
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg
Vëllimi i serbatorit: 32 000 L

Online: 3m 8d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Renault Renault Premium 430 DXI - 3 units!!  - gjysmë-kamion
 12
9 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2011
780 000 km
4x2

Online: 7m 15d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Menci 31-3, Reinigung - SUPER ZUSTAND!  - gjysmë rimorkio me bot
 13
22 900 EUR

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e ushqimit

E re
2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 500 kg
Pesha bruto: 38 000 kg
Vëllimi i serbatorit: 31 L

Online: 7m 15d

ASV Trailer Import & Export

Gjermani, Erkelenz

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te ASV Trailer Import & Export
Mesazhi u dërgua.