Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme - Auto Henze, 2 oferta, Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Auto Henze - Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
- Kontejner roll-off: foto 1
- Kontejner roll-off: foto 2
- Kontejner roll-off: foto 3
- Kontejner roll-off: foto 4
- Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Kontejner roll-off

2016
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 1v 5mNumri i referencës 28380

4 750EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 481 004 ALL
  • ≈ 5 065 USD
2016
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
- Kontejner roll-off: foto 1
- Kontejner roll-off: foto 2
- Kontejner roll-off: foto 3
- Kontejner roll-off: foto 4
- Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Kontejner roll-off

1982
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 5v 4mNumri i referencës 26372

3 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 394 929 ALL
  • ≈ 4 158 USD
1982
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.