Koka - Auto Henze, 4 oferta, Koka në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Auto Henze - Koka

4
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 1
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 2
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 3
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 4

Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S

Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi
2019
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 4m 15dNumri i referencës 28900

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 015 153 ALL
 • ≈ 21 220 USD
2019
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 1
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 2
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 3
Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 4

Sortiergreifer DRG 36 Anbaugeräte/Baumaschinen S

Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi
2019
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 4m 15dNumri i referencës 28901

17 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 812 625 ALL
 • ≈ 19 088 USD
2019
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese: foto 1
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese: foto 2
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese: foto 3
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese: foto 4

CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen

Kovë kafshuese
2018
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 4m 18dNumri i referencës 28912

17 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 812 625 ALL
 • ≈ 19 088 USD
2018
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 1
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 2
CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 3

CAT Sortiergreifer 325 B/D Anbaugeräte/Baumaschinen

Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi
2018
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Botuar: 4m 29dNumri i referencës 28902

14 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 508 833 ALL
 • ≈ 15 889 USD
2018
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.