Auto Ringen GmbH

Auto Ringen GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
auto-ringen.de
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Bremervörde
Zevener Str. 50 27432 Bremervörde, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Vito 111 CDI 1.6 Kasten Extralang 1. Hand L3H1  - minibus
 15
12 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2017
114 800 km
Numri i ndenjëseve: 2

Online: 2d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R104

Mercedes-Benz Vito 111 CDI 1.6 Kasten Extralang 1. Hand L3H1  - furgon
 15
12 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
114 800 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
114 hp
Pesha bruto: 3 050 kg

Online: 2d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R104

Mercedes-Benz Vito 111 CDI 1.6 Kasten Extralang 1. Hand L3H1  - furgon
 15
12 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
114 800 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
114 hp
Pesha bruto: 3 050 kg

Online: 2d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R104

Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - furgon
 15
13 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
30 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
120 hp
Pesha bruto: 3 030 kg

Online: 4d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R111

Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - furgon
 15
13 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
30 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
120 hp
Pesha bruto: 3 030 kg

Online: 4d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R111

Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - minibus
 15
13 500 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2018
30 000 km
Numri i ndenjëseve: 3

Online: 4d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R111

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - minibus
 11
7 700 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2015
109 900 km
Numri i ndenjëseve: 2

Online: 5d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R60

Volkswagen T6 2.0 TDI CR BlueMotion Kombi 9-Sitzer 1. Hand  - minibus
 16
10 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2016
150 000 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 5d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R65

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - furgon
 11
7 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
109 900 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
129 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Online: 5d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R60

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - furgon
 11
7 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
109 900 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
129 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Online: 5d

Auto Ringen GmbH

Gjermani, Bremervörde

ID R60

Trego të gjitha ofertat (54)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto Ringen GmbH
Mesazhi u dërgua.