AUTO SPIES

 Leasing
 Qira
 Dorëzim
 Zhdoganimi
Telefonat
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Germersheim
Siegfried-Jantzer-Str 9 76726 Germersheim, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz MP4 Actros 1845 EU6 RETARDER StyleLine  - gjysmë-kamion
 11
20 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
668 589 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Mercedes-Benz MP4 Actros 1845 EU6 RETARDER auch mit Auflieger  - gjysmë-kamion
 12
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
825 189 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Freightliner FL 60 Food Truck Wohnmobil Tiny House  - kamion shpërndarës
 20
22 900 EUR
Çmimi neto

Kamion shpërndarës

2002
184 001 km
4x2
305 hp

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Mercedes-Benz Sprinter 316 cdi 3 Stück vorhanden  - kamion kabinë-shasi
 10
Pyet për çmimin

Kamion kabinë-shasi

2014
237 639 km
163 hp

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Mercedes-Benz 709D-KA Ruthmann K115  - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
9 500 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion, furgon

1990
47 493 km
86 hp

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Kotschenreuther TPN 210 Tandem Edscha 18 EU PLätze  - rimorkio me perde anësore
 8
Pyet për çmimin

Rimorkio me perde anësore

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 800 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Mercedes-Benz Actros MP4 1845 EURO5 Retarder  - gjysmë-kamion
 9
20 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
644 905 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Kaiser Tieflader S3802FC1C Hydraulik  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

1994
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 130 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Krone SD !! BORDWAND LIFT-ACHSE !!  - gjysmë rimorkio me perde anësore
 9
6 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2011
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

International M10A 4x4 Original 1077Std.!  - fadromë me goma
 12
15 900 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

1982
1 077 orët

Online: 5d

AUTO SPIES

Gjermani, Germersheim

Trego të gjitha ofertat (33)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AUTO SPIES
Mesazhi u dërgua.