C. de Bruin Personenauto's bv

C. de Bruin Personenauto's bv

Telefonat
Faqja e internetit
www.autodebruin.nl
Vendndodhja
Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel
The Netherlands,
Eerste Tochtweg 2
NL- 2913 LP NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL
Personat e kontaktit
H. de Bruin
English, Nederlands
Ofertat e fundit
Ford Transit Courier 1.5 TDCI Trend Airco Cruisecontrol Verwarmde stoelen - furgon
 20
8 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
91 675 km
Dizel
75 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 078 kg
Pesha bruto: 2 295 kg

Online: 11min

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID BF45NR

Mercedes-Benz Vito 111 CDI 115 Pk Lang L2 Airco Cruise control , Comfort uitvoering - furgon
 20
11 250 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
148 570 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 742 kg
Pesha bruto: 2 501 kg

Online: 6orë 12min

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VFJ93N

Opel Vivaro 2.0 CDTI L2 H2 Airco 114 Pk Zeer geschikt voor Camper ombouw - kamper
 20
9 750 EUR
Çmimi neto

Kamper

2013
121 718 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 3

Online: 6orë 19min

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VDG16G

Volkswagen Crafter 163 PK MAXI L3 Airco 3500 Kg trekhaak 3 zits - furgon
 20
16 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
70 995 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 219 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6orë 21min

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VFJ18P

Volkswagen Crafter 35 Lang L2 163 Pk 120 Kw Airco Trekhaak - furgon
 20
11 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
147 306 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp

Online: 6orë 23min

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID V305XV

BMW 5 Serie 528i High Executive Navi Xenon Adaptive cruisecontrol Clima PDC - veturë
 20
16 300 EUR

Veturë

2010
145 842 km

Online: 5d

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID TL683J

Volkswagen Crafter 163 PK MAXI L3 Airco 3500 Kg Trekhaak 3-zits - furgon
 20
14 250 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
66 182 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 219 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VFH80R

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EURO 6 Multi functioneel evt ombouw naar Paardenwagen of foodtruck voorzien van Achteruitrij Camera - kamioncine me kontinier
 20
16 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2017
119 202 km
Dizel
143 hp
Ngarkesa e dobishme: 860 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VFK18H

Volkswagen Touran TDI COMFORTLINE VAN AIRCO CRUISE CONTROL BPM Vrij  Bedrijfswagen bestelwagen  bestelbus luxe bedrijfswagen 2 PERSOONS - furgon
 20
11 650 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
119 327 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
105 hp
Ngarkesa e dobishme: 729 kg
Pesha bruto: 2 180 kg

Online: 5d

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID VFH39J

Mercedes-Benz GLA-Klasse Ambition Automaat 123 Pk - veturë
 20
24 300 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 21%

Veturë

2016
84 371 km

Online: 5d

C. de Bruin Personenauto's bv

Holandë, Nieuwerkerk ad IJssel

ID H906DV

Trego të gjitha ofertat (83)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te C. de Bruin Personenauto's bv
Mesazhi u dërgua.