Auto M.Hallak

Auto M.Hallak

 Qira
 Dorëzim
Faqja e internetit
www.autohallak.de
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Korschenbroich
Daimler Straße 9a, 41352 Korschenbroich Glehn
Ofertat e fundit
MAN TGL 12.250 BL Koffer 7 m Klima / Manualgear LBW - kamion vagonetë
 19
17 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2013
325 000 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 17orë 14min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

MAN TGX 18.360 XLX Euro 4 Klima Automatik - gjysmë-kamion
 13
8 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2008
789 000 km
4x2
360 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 17orë 14min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

Mercedes-Benz Actros 1842 LS Euro 6 ADR / Klima - gjysmë-kamion
 16
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
576 000 km
4x2
421 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 17orë 14min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

MAN TGL 12.250 BL Koffer 7 m Klima / Manualgear LBW - kamion vagonetë
 17
9 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2010
582 800 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 17orë 14min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

Mercedes-Benz Arocs 3240 B 8x4 Schwing / Stetter 9m³ Euro 6 - autobetoniere
 11
69 900 EUR
Çmimi neto

Autobetoniere

2015
109 000 km
394 hp

Online: 17orë 15min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

John Deere 7215 R - traktor me goma
 15
45 900 EUR
Çmimi neto

Traktor me goma

2012
9 067 orët
215 hp

Online: 17orë 15min

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

DAF CF85.460 4x2 Koffer mit Tandem Anänger - kamion vagonetë
 20
15 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2010
969 000 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

DAF CF 85.460 ATe SpaceCap / Hydraulik / Klima - gjysmë-kamion
 15
16 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
685 000 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

DAF CF 85.460 ATe SpaceCap / Hydraulik / Klima - gjysmë-kamion
 15
17 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
484 000 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

Scania 114 L 380 4X2 Retarder / Manulgear / Euro 2 - gjysmë-kamion
 11
6 490 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2000
927 000 km
4x2
381 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 7d

Auto M.Hallak

Gjermani, Korschenbroich

Trego të gjitha ofertat (33)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto M.Hallak
Mesazhi u dërgua.