AUTOLICA CARROZADOS
AUTOLICA CARROZADOS
Më shumë se 2 vjet me Truck1

AUTOLICA CARROZADOS

Telefonat
Orari i punës
09:30-13:30 E Hënë - E Premte
09:30-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Spanjë, Benicarlo
CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain
Ofertat e fundit
FIAT Ducato Maxi 35 L4H2 180CV / Pack Clima / Automática / Android Auto&Carplay - furgon
 15
26 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2021
10 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
180 hp

Online: 23orë 1min

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 35 L3H3 Pack Clima / Congelación -20ºC - furgon frigorifer
 12
24 000 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2019
19 000 km
Dizel
150 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Maxi 35 Pack Clima -20ºC /+25ºC - furgon frigorifer
 14
35 500 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

E re
2021
10 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
160 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT ucato Caja Abierta 35 L2 120CV Pack Aire - kamioncine me karroceri
 12
19 000 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me karroceri

E re
2021
10 km
Dizel
120 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 35 L2H2 140CV PACK CLIMA / ANDROID AUTO & CARPLAY / PTAS 270º. - furgon
 10
20 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2021
10 km
Dizel
140 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Fg 35 L2H2 140CV PACK CLIMA / ANDROID AUTO & APPLE CARPLAY - furgon
 12
20 100 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2021
10 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 35 L2H2 Pack Aire - furgon
 11
19 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2021
10 km
Dizel
140 hp

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 30 L1H2 120CV Pack Aire - furgon kamper
 11
19 000 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021
10 km
Numri i ndenjëseve: 2

Online: 1d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 35 L2H2 160CV Pack Camper / Android Auto & Apple Carplay - furgon kamper
 15
24 000 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021
10 km
Numri i ndenjëseve: 2

Online: 2d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, CARRETERA NACIONAL 340A KM 1043.´5 BENICARLÓ 12580 CASTELLÓN, Spain

FIAT Ducato Fg 33 L1H2 140CV Pack Camper / ANDROID AUTO & APPLE CARPLAY - furgon kamper
 12
20 200 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

E re
2021
10 km
Numri i ndenjëseve: 2

Online: 2d

AUTOLICA CARROZADOS

Spanjë, Benicarlo

Trego të gjitha ofertat (95)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AUTOLICA CARROZADOS
Mesazhi u dërgua.