BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.bastrucks.com/
Vendndodhja
Holandë, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Ofertat e fundit
Schmitz Cargobull SCB*S3T SAF Edscha Liftachse Alu Latten - gjysmërimorkio me perde anësore
 16
9 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 347 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 8orë 15min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70114002

WHF PRSH 20 Lenkschase Ladebordwand - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
2 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 510 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 8orë 15min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70114160

Kögel S24-1 SAF Palettenkasten Anti-Vandalimus-Plane - gjysmërimorkio me perde anësore
 13
7 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 600 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 8orë 15min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70116045

Volvo FM 330 4X2 Perfect-Condition Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
39 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2014
222 939 km
4x2
330 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 120 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 9orë 19min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70114121

Volvo FM 330 4X2 Perfect-Condition! Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 18
39 200 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2014
247 758 km
4x2
330 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 120 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 9orë 49min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70114122

DAF XF 440 4X2 Mega Euro 6 - njësia e traktorit
 14
19 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
519 255 km
4x2
440 hp

Online: 12orë 49min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113927

DAF XF 460 4X2 Intarder Hydraulik Euro 6 - njësia e traktorit
 16
26 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
454 469 km
4x2
460 hp

Online: 13orë 9min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70106102

Renault T 460 4X2 Retarder Standklima Euro 6 - njësia e traktorit
 13
22 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
543 388 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 488 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 13orë 9min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109967

DAF XF 460 4X2 Intarder Hydraulik Euro 6 - njësia e traktorit
 17
26 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
436 964 km
4x2
460 hp

Online: 13orë 9min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70106103

Renault T 460 4X2 Retarder Standklima Euro 6 - njësia e traktorit
 12
20 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
580 978 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 486 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 13orë 11min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109965

Trego të gjitha ofertat (1 107)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.