BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V.

 Leasing
 Qira
 Dorëzim
Faqja e internetit
https://www.bastrucks.com/
Orari i punës
08:30-18:00 E Hënë - E Premte
08:30-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Axor 1829 4X2 Manual 10.000L Fueltank ADR Pump - autobot
 20
16 400 EUR
Çmimi neto

Autobot për transportimin e karburantit

1991
418 675 km
4x2
290 hp

Online: 1orë 52min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70128980

Scania S450 4X2 Retarder Mega lowdeck Standklima ACC Euro 6 - gjysmë-kamion
 15
68 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
171 917 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 461 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2orë 2min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70128742

Iveco Daily 35S18 3.0 180PK Nwe model Bakwagen Laadklep Zijdeur Airco Cruise 21m3 A/C Cruise control - kamioncine me kontinier
 20
32 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2020
13 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 847 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2orë 42min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70120763

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Airco Koelwagen Kerstner Kühlfahrzeug Kühlkasten L2H2 8m3 A/C - furgon frigorifer
 19
16 700 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2014
171 797 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 005 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2orë 52min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70123042

Mercedes-Benz Actros 1848 4X2 NEW !! Retarder *Mirrorcam-Leather-Navi* Full Option!! - gjysmë-kamion
 20
84 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
3 737 km
4x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 877 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3orë 52min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70127059

Mercedes-Benz Actros 1848 4X2 NEW !! Retarder 2x Tanks GigaSpace Euro 6 - gjysmë-kamion
 20
84 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
3 484 km
4x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 877 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3orë 52min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70125034

Renault Master 2.3 DCi 165PK L3H2 Dubbel Cabine Airco Cruise Trekhaak L3H2 9m3 A/C Double cabin Towbar Cruise control - furgon
 18
12 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
169 763 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 254 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 18orë 52min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70129781

Iveco Daily 35S16 160PK Automaat L2H2 Airco 12m3 A/C - furgon
 18
17 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
80 423 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
160 hp

Online: 19orë 22min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70129825

MAN TGX 26.440 6X2 XXL Intarder Liftachse Navi 2x Tanks - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 19
22 200 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2014
586 010 km
6x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 550 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 19orë 32min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70129356

Schmitz Cargobull S01 APK 6-2021 SAF Edscha - gjysmërimorkio me perde anësore
 13
4 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 518 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 21orë 2min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70130081

Trego të gjitha ofertat (1 200)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.