BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - automjete për shitje

1 146
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 58 1/58   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF XF105.460 105.460 6X2 Manual Intarder Lift+Lenkachse Euro 5 - kamion vagonetë
 16
13 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2008
747 076 km
6x2
460 hp

Online: 6orë 20min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112342

Scania P410 6X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 3 - kamion vetëshkarkues
 14
64 800 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2015
11 km
6x4
410 hp

Online: 6orë 20min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110990

MAN TGE 5.180 180PK automaat Navigatie Dubbele cabine DC 3.500kg Trekvermogen L4H1 A/C Double cabin - pick up
 18
34 900 EUR
Çmimi neto

Pick up

2019
1 436 km
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 079 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6orë 30min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113193

Schmitz Cargobull T.KM One Liftachse Blumenbreit Palettenkasten - gjysmërimorkio frigorifer
 12
27 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2015
3-aks

Online: 6orë 40min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113977

Knapen K100 92m3 10mm Floor Liftachse - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
27 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2014
3-aks

Online: 7orë 40min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113448

Volvo FH 460 6X4 VEB+ Hydraulik Big-Axle Euro 6 - njësia e traktorit
 15
56 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
172 309 km
6x4
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 261 kg
Pesha bruto: 29 000 kg

Online: 8orë

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108876

Robuste Kaiser 48m3 Alu Kipper SAF - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 8
10 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1998
3-aks

Online: 8orë 30min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113523

Krone Carrier Vector 1550 Doppelstock - gjysmërimorkio frigorifer
 12
14 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2013
3-aks

Online: 9orë 20min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112620

Knapen K100 92m3 Walking floor *New! Unused!* 6mm Floor - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
50 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 410 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 9orë 50min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70105828

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Bakwagen Laadklep AC Koffer 19m3 A/C - kamioncine me kontinier
 16
24 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2017
89 070 km
160 hp

Online: 10orë

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112924

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Camera Carplay PDC Airco L2H2 11m3 A/C - furgon
 20
27 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
12 316 km
160 hp

Online: 10orë 10min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112922

Volvo FH 500 4X2 VEB+ ACC Euro 6 - njësia e traktorit
 11
39 200 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
329 857 km
4x2
500 hp

Online: 11orë 30min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113253

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI 140pk Automaat Airco Lang Maxi L3H2 14m3 A/C Cruise control - furgon
 20
24 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
33 696 km
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 055 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 12orë 10min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112851

Iveco Stralis AS440S45 440S45 4X2 Intarder Standklima EEV - njësia e traktorit
 12
9 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2010
868 860 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 780 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 2d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113183

Renault T440 Comfort 4X2 Retarder ACC Euro 6 - njësia e traktorit
 11
23 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
522 179 km
4x2
440 hp

Online: 2d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112956

Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Navi Camera Luchtvering 3.5T Trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control - furgon
 19
19 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
55 988 km
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 052 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112574

Iveco Daily 35S13 130pk Koel/Vries Wagen Bi-Temperatuur Navi Camera L2H2 - furgon frigorifer
 15
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2016
79 612 km
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113076

Volvo FM 450 4X2 LXL Euro 6 - njësia e traktorit
 10
28 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
416 862 km
4x2
450 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112746

Iveco Eurostar 400E42TX 6X2 Manual Euro 2 Abschleppwagen HMF 2823-K4 - autotransportues
 20
92 400 EUR
Çmimi neto

Autotransportues

1999
506 151 km
6x2
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 720 kg
Pesha bruto: 25 100 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113876

Volvo FH 500 4X2 VEB+ Hydraulik Euro 5 - njësia e traktorit
 14
16 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
817 352 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 645 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113713

1 2 3 58   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.