BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - njësitë e traktorit

415
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo FH 460 6X4 VEB+ Hydraulik Big-Axle Euro 6 - njësia e traktorit
 15
56 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
172 309 km
6x4
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 261 kg
Pesha bruto: 29 000 kg

Online: 8orë

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108876

Volvo FH 500 4X2 VEB+ ACC Euro 6 - njësia e traktorit
 11
39 200 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
329 857 km
4x2
500 hp

Online: 11orë 30min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113253

Iveco Stralis AS440S45 440S45 4X2 Intarder Standklima EEV - njësia e traktorit
 12
9 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2010
868 860 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 780 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 2d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113183

Renault T440 Comfort 4X2 Retarder ACC Euro 6 - njësia e traktorit
 11
23 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
522 179 km
4x2
440 hp

Online: 2d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112956

Volvo FM 450 4X2 LXL Euro 6 - njësia e traktorit
 10
28 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
416 862 km
4x2
450 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112746

Volvo FH 500 4X2 VEB+ Hydraulik Euro 5 - njësia e traktorit
 14
16 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
817 352 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 645 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113713

Volvo FH 540 4X2 VEB+ Euro 5 - njësia e traktorit
 11
19 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2012
937 834 km
4x2
540 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 702 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113712

MAN TGX 18.400 4X2 XLX Intarder Standklima Euro 6 - njësia e traktorit
 13
23 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
364 150 km
4x2
400 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113204

Volvo FH 500 4X2 VEB+ ACC Euro 6 - njësia e traktorit
 11
38 800 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2016
346 555 km
4x2
500 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113257

Scania R380 4X2 3-Pedals Euro 4 - njësia e traktorit
 9
4 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2007
1 032 120 km
4x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 400 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113496

Renault T440 Comfort 4X2 Retarder ACC 2x tank Euro 6 - njësia e traktorit
 10
24 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
463 895 km
4x2
440 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112957

DAF XF 440 4X2 ADR Compressor Euro 6 - njësia e traktorit
 12
25 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
524 391 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 448 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112078

Volvo FH 420 4X2 VEB+ Euro 6 - njësia e traktorit
 11
27 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
538 311 km
4x2
420 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113258

MAN TGX 18.400 4X2 Intarder Standklima Euro 6 - njësia e traktorit
 12
22 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
415 839 km
4x2
400 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113208

Volvo FH 540 6X2 VEB+ Manual Lift+Lenkachse Euro 6 - njësia e traktorit
 12
54 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
219 588 km
6x2
540 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109157

Volvo FH 500 4X2 VEB+ Euro 6 - njësia e traktorit
 13
50 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2017
253 982 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 590 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112914

Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ Euro 6 - njësia e traktorit
 12
68 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2018
130 734 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 644 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113239

Volvo FH 500 4X2 VEB+ Euro 6 - njësia e traktorit
 12
68 400 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2018
127 036 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 644 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113240

Volvo FH 420 4X2 VEB+ Euro 6 - njësia e traktorit
 10
27 200 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2015
563 772 km
4x2
420 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113259

MAN TGX 18.400 4X2 XLX Intarder Standklima Euro 6 - njësia e traktorit
 12
21 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2013
420 186 km
4x2
400 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113207

1 2 3 21   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.