BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - pjesë këmbimi

12
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Cat Tyre chains 4X4 CAT 980 -  VOLVO L220 Tyre chains 29.5 R25 - pjesë këmbimi
 4
9 800 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

2011

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112207

Baetens  - pjesë këmbimi
 6
350 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

2008

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113677

Mafi TL 20 J 4X2 Rangeer-Trekker - pjesë këmbimi
 13
3 750 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

1991
36 871 km

Online: 12d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112567

Hiab 260 AWW - pjesë këmbimi
 8
3 400 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

1994

Online: 12d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113318

AJK HSK200-6430 Unused! 20-ton - pjesë këmbimi
 9
14 800 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

Online: 1m 9d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70106772

Stewart & Stevenson pushback GT 110 / M.P weight 400.000 KG - 881.849 LBS 4X4 Pushback Tractor 4052 HOURS - pjesë këmbimi
 20
125 000 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

2000
4 052 km

Online: 1m 23d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108665

JPM 4X2 - pjesë këmbimi
 13
4 950 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

2016

Online: 1m 25d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111239

GEESINK Damaged - For Parts - pjesë këmbimi
 12
2 750 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

2014

Online: 2m 29d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110410

Tracma pushback TMX 400 / /M. P. weight 240.400KG /530.000 LBS 4X4 PushBack Tractor 19152 HOURS / Including a Spare Parts Catalog - pjesë këmbimi
 20
55 800 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

1995
19 152 km

Online: 3m 27d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107154

Stewart & Stevenson pushback GT 110 / M.P weight 372.000 KG - 820.119 LBS 4X4 Pushback Tractor 2098 HOURS - pjesë këmbimi
 20
79 600 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

1995
15 629 km

Online: 4m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70106032

Salt Spreader / Snow plough blade Arvel Industries CE Snow plough blade: 300cm. - pjesë këmbimi
 13
2 400 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

Online: 7m 11d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70104045

Hook Lasthaak Hook - pjesë këmbimi
 7
950 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi

Online: 11m 24d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70085667

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.