BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - mjete bujqësore/speciale

42
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz 2638 A 6X6 Crane Kran Recovery-Vehicle 6x6 Big-Axle Steelsuspension - karrotrec
 20
62 900 EUR
Çmimi neto

Karrotrec

1997
115 194 km
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 640 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113696

Volvo FH 540 6X2 Miller 9055T VEB+ Abschleppwagen Recovery-Vehicle Euro 5 - karrotrec
 20
206 900 EUR
Çmimi neto

Karrotrec

2012
343 111 km
540 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 620 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113739

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5 - kamion mbeturinash
 17
16 200 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2006
369 382 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 395 kg

Online: 12d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112408

Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI 3.0 V6 Ambulance Automatic AC Cruise L2H2 A/C Cruise control - ambulancë
 20
9 900 EUR
Çmimi neto

Ambulancë

2010
420 493 km
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 425 kg

Online: 13d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112990

Volvo FE 280 4X2 Retarder Euro 4 Faun Aufbau - kamion mbeturinash
 13
18 400 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2008
155 906 km
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 021 kg

Online: 19d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112839

Renault Sides 6X6 Big-Axle Steelsuspension - zjarrfikëse
 20
54 900 EUR
Çmimi neto

Zjarrfikëse

2000
530 hp

Online: 28d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108488

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse EEV Translift-SeitenLader-Aufbau - kamion mbeturinash
 16
19 900 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2010
172 439 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 240 kg

Online: 1m 8d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112195

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5 - kamion mbeturinash
 15
19 800 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2007
267 173 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 395 kg

Online: 1m 15d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111657

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5 - kamion mbeturinash
 16
19 800 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2008
280 146 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 395 kg

Online: 1m 15d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111658

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5 - kamion mbeturinash
 19
12 900 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2006
230 814 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 625 kg

Online: 1m 19d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111746

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5 - kamion mbeturinash
 20
12 900 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2006
239 128 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 625 kg

Online: 1m 19d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111748

DAF CF75.310 6X2 Lenkachse 21m3 Norba aufbau Euro 4 - kamion mbeturinash
 16
9 600 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2006
230 983 km
310 hp

Online: 1m 23d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110602

Mercedes-Benz UNIMOG U1700L 4X4 - mjet bujqësor/special
 17
17 900 EUR
Çmimi neto

Mjet bujqësor/special

1983
82 067 km
168 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 920 kg

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110471

Volvo FM9 260 6X2 Lenkachse Euro 3 Geesink Aufbau - kamion mbeturinash
 19
10 400 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2005
392 784 km
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 600 kg

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110042

Volvo FM9 300 6X2 Manual Euro 5 Geesink Aufbau - kamion mbeturinash
 17
16 800 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2007
325 981 km
300 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 904 kg

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110041

sides Crash Tender S3000 - powder/foam/water unit 6X6 6x6 Telma - zjarrfikëse
 20
195 000 EUR
Çmimi neto

Zjarrfikëse

2003
28 706 km
Ngarkesa e dobishme: 17 420 kg

Online: 2m 13d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109792

sides Crash Tender S3000 - powder/foam/water unit 6X6 6x6 Telma - zjarrfikëse
 20
195 000 EUR
Çmimi neto

Zjarrfikëse

2003
29 774 km
Ngarkesa e dobishme: 17 475 kg

Online: 2m 13d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109793

Renault S170 JS1 4X4 Manual 4x4 Fire Truck Steelsuspension - zjarrfikëse
 20
15 400 EUR
Çmimi neto

Zjarrfikëse

1993
26 471 km
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 910 kg

Online: 2m 13d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109894

DAF CF75.250 6X2 Manual Ros Roca Aufbau EEV - kamion mbeturinash
 15
16 200 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2018
391 652 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 580 kg

Online: 2m 16d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109587

DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 SeitenLader-Aufbau - kamion mbeturinash
 17
6 400 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2004
361 019 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 260 kg

Online: 2m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109615

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.