BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - kamioncina

164
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGE 5.180 180PK automaat Navigatie Dubbele cabine DC 3.500kg Trekvermogen L4H1 A/C Double cabin - pick up
 18
34 900 EUR
Çmimi neto

Pick up

2019
1 436 km
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 079 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6orë 32min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113193

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Bakwagen Laadklep AC Koffer 19m3 A/C - kamioncine me kontinier
 16
24 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2017
89 070 km
160 hp

Online: 10orë 2min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112924

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Camera Carplay PDC Airco L2H2 11m3 A/C - furgon
 20
27 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
12 316 km
160 hp

Online: 10orë 12min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112922

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI 140pk Automaat Airco Lang Maxi L3H2 14m3 A/C Cruise control - furgon
 20
24 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
33 696 km
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 055 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 12orë 12min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112851

Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Navi Camera Luchtvering 3.5T Trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control - furgon
 19
19 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
55 988 km
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 052 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112574

Iveco Daily 35S13 130pk Koel/Vries Wagen Bi-Temperatuur Navi Camera L2H2 - furgon frigorifer
 15
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2016
79 612 km
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113076

Renault Master 165PK CCAB RTWD RED Edition Chassis cabine Dubbellucht Navigatie A/C Cruise control - kamioncine
 15
26 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine

2019
8 km
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113769

Iveco Daily 35C18 3.0 180PK Open laadbak 3500kg Trekhaak Airco Cruise A/C Towbar Cruise control - pick up
 17
29 400 EUR
Çmimi neto

Pick up

2019
185 km
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 980 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113424

Iveco Daily 35C18 3.0 180PK Open laadbak 3500kg Trekhaak Airco Cruise Dubbellucht A/C Towbar Cruise control - pick up
 15
28 900 EUR
Çmimi neto

Pick up

2019
175 km
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 980 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113426

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Camera Carplay PDC Airco L2H2 11m3 A/C - furgon
 20
27 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
13 182 km
160 hp

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112920

Iveco Daily 35S13 130pk Koel/Vries Wagen Bi-Temperatuur Navi Camera L2H2 - furgon frigorifer
 20
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2016
69 631 km
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 995 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113077

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 130pk Koelwagen -10C Vries Dag/Nacht Extra Lang L4H2 13m3 A/C Cruise control - furgon frigorifer
 20
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2016
154 246 km
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 655 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113615

Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 130pk Bakwagen Laadklep Airco LBW L4H1 19m3 A/C Cruise control - kamioncine me kontinier
 17
18 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2014
122 813 km
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 535 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112862

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI 140pk Automaat 3500KG Trekgewicht Airco L2H2 11m3 A/C Cruise control - furgon
 18
22 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
54 392 km
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 177 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111137

Iveco Daily 50C15 3.0 150PK Koelwagen -100C Vries Dag/Nacht Laadklep 19m3 A/C Cruise control - furgon frigorifer
 20
33 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2016
125 316 km
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 440 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113613

Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI 3.0 V6 Automaat 3.500kg Trekgewicht Camera Imperiaal L2H2 11m3 A/C Towbar - furgon
 19
21 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
166 828 km
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 780 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112222

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Navi Camera PDC Extra Lang XXL L4H2 16m3 A/C Cruise control - furgon
 19
22 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2016
84 847 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 914 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112930

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI 3.0 V6 3.500kg Trekgewicht Navi Camera Xenon L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control - furgon
 19
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
63 997 km
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 950 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113473

Iveco Daily 35C17 3.0 170pk Airco Cruise 3.500kg trekhaak L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control - furgon
 16
20 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
94 149 km
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 990 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113308

Ford Transit 2.0 TDCI 130pk Bakwagen Laadklep Koffer LBW L4H1 19m3 A/C - kamioncine me kontinier
 18
22 400 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2017
77 007 km
131 hp

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112937

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.