BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - karroceri/kontejnerë të ndërrueshëm

5
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
37m³ 20ft - kontejner
 10
3 400 EUR
Çmimi neto

Kontejner

ID: 70110923
2005

Online: 2m 16d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110923

Gofa 30Ft Silo Powder Bulkcontainer pressure 49000Ltr 30ft - kontejner
 5
9 000 EUR
Çmimi neto

Kontejner

ID: 70100560
1996

Online: 3m 18d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70100560

WEW 20Ft - karroceri e ndërrueshme - bot
 4
7 250 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme - bot

ID: 70081082
1985

Online: 2v 1m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70081082

BSL 20Ft - karroceri e ndërrueshme - bot
 4
7 000 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme - bot

ID: 70081091

Online: 2v 1m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70081091

MIG International Tankcontainer 20? Testdruk 6 bar Werkdruk 4 bar - karroceri e ndërrueshme - bot
 5
8 250 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme - bot

ID: 70052060

Online: 2v 3m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70052060

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.