BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - gjysmërimorkiot

192
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 10 1/10   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Schmitz Cargobull T.KM One Liftachse Blumenbreit Palettenkasten - gjysmërimorkio frigorifer
 12
27 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2015
3-aks

Online: 6orë 40min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113977

Knapen K100 92m3 10mm Floor Liftachse - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
27 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2014
3-aks

Online: 7orë 40min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113448

Robuste Kaiser 48m3 Alu Kipper SAF - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 8
10 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1998
3-aks

Online: 8orë 30min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113523

Krone Carrier Vector 1550 Doppelstock - gjysmërimorkio frigorifer
 12
14 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2013
3-aks

Online: 9orë 20min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112620

Knapen K100 92m3 Walking floor *New! Unused!* 6mm Floor - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
50 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 410 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 9orë 50min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70105828

Talson F1227 BPW Mega Liftachse Confectie-Kleider - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
3 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113474

Knapen K100 92m3 6mm Floor *New Unused* 3 axles - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
50 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 410 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70098924

Krone Thermo King SLXi 300 1825 Hours Palettenkasten - gjysmërimorkio frigorifer
 15
43 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2018
3-aks

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113309

Talson F1227 BPW Mega Liftachse Confectie-Kleider - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
3 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113475

Schmitz Cargobull SCB*S3T Edscha - gjysmërimorkio me perde anësore
 11
9 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2014
3-aks

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112367

ESVE Stainless steel + Pump 38.000 Ltr. - gjysmërimorkio me bot
 15
11 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1991
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 900 kg
Pesha bruto: 46 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112907

Vocol Stainless Steel 38.000 Ltr. Pump - gjysmërimorkio me bot
 11
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 120 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112908

Vocol 37.000 Ltr / 1 / Pumpe Stainless steel - gjysmërimorkio me bot
 12
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1998
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 280 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112906

Goldhofer STZ-TBL 3-32/80 Rampen 3x Lenkachse - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
16 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

1991
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 100 kg
Pesha bruto: 47 500 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112484

Burg Kipp Containerchassis 1x20 1x30 Ft. Elektro / Hydraulic - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 11
6 600 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 360 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112647

Schmitz Cargobull 24m3 Stahl Kipper Liftachse - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 9
26 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 662 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 7d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113388

Schmitz Cargobull Thermo King SLXe-300 Doppelstock Blumenbreit Palettenkasten - gjysmërimorkio frigorifer
 14
28 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 281 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 7d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112023

Krone 2x20-1x30-1x40-1x45 3 axles 2x Ausziehbar Extending-Multifunctional-Chassis - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 10
5 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 000 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 7d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111220

Wielton NW-3 56m3 Stahl-Kipper *New Unused* Liftachse TIR SAF - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 10
27 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 100 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 7d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110996

Schmitz Cargobull SCB*S3T Edscha - gjysmërimorkio me perde anësore
 9
9 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2014
3-aks

Online: 10d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112366

1 2 3 10   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.