BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - rimorkiot

7
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
E.S.V.E. AHWT 10L-10L - rimorkio
 9
6 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 940 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70104285

Meiller G18ZL5.0 + Container - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
9 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 27d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70098015

lako AW324 - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 8
5 200 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 19 220 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 2m 14d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109214

Doll A 131 - rimorkio
 8
9 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 29d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109644

Jumbo TV 240E 4-stock Berdex - rimorkio bagëtish
 12
27 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bagëtish

2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 890 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 4m 9d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107717

Invepe 4-achs Tieflader 4 axles Hydr-Rampen Steelsuspension BPW - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
40 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

2019
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 900 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 4m 18d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70092464

Groenewegen DRE-9-9 Ladebordwand Durchladesystem - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
1 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 750 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8m 11d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70101519

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.