BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - autobusë

6
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Atomic 4X2 One year or 100.000 Kilometers warranty - autobus urban
 13
89 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2019

Online: 14d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 85877

MAN TGE 2.0 TDI Aut Personenbus 16 zit + 22 staan -plaatsen Rolstoel 38Persons A/C Cruise control - minibus
 19
84 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
10 471 km

Online: 2m 14d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111082

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 160pk Personenvervoer Automaat 8 +1 Sitze Klima L3H2 A/C Double cabin - minibus
 20
17 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2013
176 553 km

Online: 2m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70105663

Otokar Sultan 125 S 4X2 Citybus - autobus
 12
8 200 EUR
Çmimi neto

Autobus

2007
158 145 km
4x2

Online: 11m 17d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70096760

Isuzu Novo Lux 4X2 28 Persons Telma Reisebus - autobus
 5
21 800 EUR
Çmimi neto

Autobus

2011
258 288 km
4x2

Online: 11m 23d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70096757

Setra Kassbohrer S211HD 4X2 Wohnmobil Camper - autobus
 16
21 900 EUR
Çmimi neto

Autobus

1990
207 076 km
4x2

Online: 1v 7m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70087522

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.