BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - kamionët

262
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF XF105.460 105.460 6X2 Manual Intarder Lift+Lenkachse Euro 5 - kamion vagonetë
 16
13 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2008
747 076 km
6x2
460 hp

Online: 6orë 22min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112342

Scania P410 6X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 3 - kamion vetëshkarkues
 14
64 800 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2015
11 km
6x4
410 hp

Online: 6orë 22min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110990

Iveco Eurostar 400E42TX 6X2 Manual Euro 2 Abschleppwagen HMF 2823-K4 - autotransportues
 20
92 400 EUR
Çmimi neto

Autotransportues

1999
506 151 km
6x2
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 720 kg
Pesha bruto: 25 100 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113876

DAF LF 310 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion frigorifer
 18
58 800 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2015
175 668 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113780

Mercedes-Benz Atego 1221 L 4X2 Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
34 400 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
172 098 km
4x2
210 hp

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113029

DAF LF55.280 LF280 4X2 15 ton Ladebordwand EEV - kamion vagonetë
 17
15 200 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2011
394 929 km
4x2
280 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113174

Ginaf X 5450 S 10X8 Manual Big-Axle Lift+Lenkachse Euro 5 - kamion vetëshkarkues
 17
25 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2009
726 305 km
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 28 650 kg
Pesha bruto: 50 000 kg

Online: 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113182

MAN TGS 41.400 M 8X4 27m3 Euro 6 Manual BigAxle Steelsuspension - kamion vetëshkarkues
 13
61 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2017
105 235 km
8x4
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 800 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70104654

Mercedes-Benz Atego 1224L 4X2 Ladebordwand Euro 6 - kamion me perde anësore
 16
34 200 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2015
145 312 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 150 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 4d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112412

Renault D12 250 4X2 Ladebordwand Euro 5 - kamion vagonetë
 20
26 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
353 104 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 385 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112986

MAN TGS 18.360 4X2 VeDeCar Multitemp Ladebordwand Euro 5 - kamion frigorifer
 19
34 200 EUR
Çmimi neto

Kamion frigorifer

2013
454 763 km
4x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 135 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113057

Scania G400 8X4 Manual 30m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 5 - kamion vetëshkarkues
 11
39 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2012
257 761 km
8x4
400 hp

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110830

Scania G400 8X4 Manual 28m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 5 - kamion vetëshkarkues
 13
46 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2014
198 913 km
8x4
400 hp

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110841

Scania P410 6X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 3 - kamion vetëshkarkues
 14
64 800 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2015
11 km
6x4
410 hp

Online: 5d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70110993

DAF LF 220 4X2 German-Truck 16-ton Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 16
37 400 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
105 740 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 180 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112931

DAF XF 460 6X2 SSC Intarder Standklima Liftachse Navi Euro 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 18
28 400 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2014
471 962 km
6x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 920 kg
Pesha bruto: 25 700 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112677

Renault D12.255 4X2 Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 18
28 400 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2015
337 211 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 385 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112992

Volvo FMX 460 8X4 Wide-spread AJK 30-ton VEB+ Euro 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
98 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2015
224 798 km
8x4
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 27 570 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113262

Mercedes-Benz Atego 1218 L 4X2 Perfect-condition! Ladebordwand Euro 5 - kamion vagonetë
 18
24 400 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2013
248 436 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 990 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113027

Mercedes-Benz Atego 1224 L 4X2 German-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 15
36 400 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2014
165 580 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 860 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 7d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70113030

1 2 3 14   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.