BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - makineritë e tjera

6
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Toyota RAV4 2.5 VVTi 177ps AC NEW/ Unused ONLY FOR EXPORT OUTSIDE EU - vetura
 18
18 800 EUR
Çmimi neto

Vetura

2019
134 km

Online: 12d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112882

Toyota RAV4 2.5 VVTi 177ps AC NEW/ Unused ONLY FOR EXPORT OUTSIDE EU - vetura
 19
18 800 EUR
Çmimi neto

Vetura

2019
130 km

Online: 12d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112883

Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI Automaat Avantgarde - vetura
 20
7 830 EUR
Çmimi neto

Vetura

2011
292 208 km

Online: 1m 2d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70096321

BMW 3 Serie 320d - vetura
 20
18 926 EUR
Çmimi neto

Vetura

2015
92 147 km

Online: 4m 6d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70099255

Mercedes-Benz AMG GTC Coupe Edition 50 Keramic Limited - vetura
 16
117 500 EUR
Çmimi neto

Vetura

2018
221 km

Online: 8m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70092900

BMW 5 Serie Touring Vol Head Up ACC - vetura
 20
25 198 EUR
Çmimi neto

Vetura

2014
144 722 km

Online: 11m 13d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70098712

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.