BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - makineri ndërtimi

29
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Astra HD8 8442 8X4 12m3 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 3 - përzierës betoni
 11
28 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2008
13 451 km

Online: 14d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70112870

Nissan Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Reikwijdte - platformë ajrore e montuar në kamion
 18
65 900 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2018
446 km
Ngarkesa e dobishme: 75 kg

Online: 1m 11d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70111954

Scania P410 8X4 12m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 6 - përzierës betoni
 12
68 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
72 805 km
Ngarkesa e dobishme: 16 580 kg

Online: 1m 15d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108155

Scania P410 8X4 12m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 6 - përzierës betoni
 12
68 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
73 845 km
Ngarkesa e dobishme: 16 580 kg

Online: 1m 24d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108158

Scania P410 8X4 12m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 6 - përzierës betoni
 12
68 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
77 328 km
Ngarkesa e dobishme: 16 580 kg

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108156

Scania P410 8X4 12m3 Big-Axle Steelsuspension Euro 6 - përzierës betoni
 13
68 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
73 373 km
Ngarkesa e dobishme: 16 580 kg

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108157

Mercedes-Benz Axor 3340 K 6X4 Manual Big-Axle Putzmeister M38-5 Euro 5 - pompë betoni
 20
169 800 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

2015
75 995 km
Ngarkesa e dobishme: 10 060 kg

Online: 2m 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108154

Mercedes-Benz Arocs 4142 B 8X4 EU-spec CE NEW! Schwing S43SX Euro 6 - pompë betoni
 20
398 000 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

2019
11 km

Online: 2m 16d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70098156

Iveco Eurotrakker MP260E30H 6X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 2 - përzierës betoni
 12
10 200 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

1997
85 181 km
Ngarkesa e dobishme: 14 440 kg

Online: 2m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70109264

Mercedes-Benz Arocs 4142 B 8X4 Big-Axle SteelSuspension 12m3 Euro 6 - përzierës betoni
 10
66 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2016
88 801 km
Ngarkesa e dobishme: 25 150 kg

Online: 2m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107933

Mercedes-Benz Arocs 4142 B 8X4 Big-Axle SteelSuspension 12m3 Euro 6 - përzierës betoni
 12
66 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2018
90 299 km

Online: 2m 27d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107942

Mercedes-Benz Arocs 4142 B 8X4 NEW! Non-EU Schwing S43SX Euro 6 - pompë betoni
 19
364 000 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

2019
11 km
Ngarkesa e dobishme: 9 860 kg

Online: 3m 11d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70098154

MAN TGA 32.350 M 8X4 Big-Axle SteelSuspension - përzierës betoni
 13
22 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2006
312 501 km
Ngarkesa e dobishme: 17 060 kg

Online: 3m 11d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107062

Volvo FM 400 8X4 Manual Big-Axle SteelSuspension Euro 3 - përzierës betoni
 9
24 600 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2006
454 204 km
Ngarkesa e dobishme: 20 600 kg

Online: 3m 21d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107723

MAN TGA 32.360 M 8X4 Big-Axle SteelSuspension Euro 4 Theam Förderband - përzierës betoni
 20
23 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2006
341 431 km
Ngarkesa e dobishme: 17 100 kg

Online: 3m 22d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107063

Mercedes-Benz Arocs 3240 B 8X4 CIFA 9m3 German-Truck Euro 6 - përzierës betoni
 10
69 900 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2015
127 878 km
Ngarkesa e dobishme: 22 270 kg

Online: 3m

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107015

Ford Cargo 3542 M 6X4 Manual Intarder Analog-Tacho Euro 3 Big-Axle Steelsuspension - përzierës betoni
 11
38 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2016
11 km
Ngarkesa e dobishme: 24 070 kg

Online: 4m 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70047081

Mercedes-Benz Arocs 4142 B 8X4 12 m3 Imer Euro 6 - përzierës betoni
 13
76 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
17 295 km
Ngarkesa e dobishme: 26 440 kg

Online: 4m 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107025

Scania P410 8X4 CIFA 10m3 German-Truck Euro 6 - përzierës betoni
 12
73 400 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2017
66 179 km
Ngarkesa e dobishme: 23 495 kg

Online: 4m 3d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107013

Mercedes-Benz Axor 4140 B 8X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 5 - përzierës betoni
 10
48 800 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2015
136 543 km
Ngarkesa e dobishme: 17 000 kg

Online: 4m 23d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70106393

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.