BAS Trucks B.V.

BAS Trucks B.V. - pajisje për trajtimin e materialeve

2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Terberg YT180 4X2 YT180 Terminal Trekker Big-Axle - traktor terminal
 12
26 900 EUR
Çmimi neto

Traktor terminal

2001

Online: 1m 26d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70107712

Terberg TT223 Terminal Trekker 4X2 Big-Axle - traktor terminal
 11
38 400 EUR
Çmimi neto

Traktor terminal

2012

Online: 3m 20d

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70108944

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Trucks B.V.
Mesazhi u dërgua.