BAS Tyres
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1

BAS Tyres

Orari i punës
08:00-19:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Veghel
Mac Arthurweg 2b, 5466 AP, Veghel, The Netherlands
Personat e kontaktit
Joost van Benthem
Deutsch, English, Español, Nederlands
Jiron Hermsen
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Continental HD3 Hybrid - gomat
 1
330 EUR

Gomat për kamioni

E re
2018

Online: 1v

BAS Tyres

Holandë, Veghel

ONBEKEND MONZA G-CRANE+ - gomat
 1
945 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 265/70R19.5 M729 - gomat
 5
265 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 385/55R22.5 R168 - gomat
 5
325 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 R227 - gomat
 5
255 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

ONBEKEND MONZA - gomat
 1
1 120 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Goodyear Kmax D - gomat
 1
345 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 M729 - gomat
 5
255 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 245/70R17.5 M729 - gomat
 5
255 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Bridgestone 265/70R19.5 R227 - gomat
 5
265 EUR

Gomat për kamioni

E re
2019

Online: 1v 1m

BAS Tyres

Holandë, Veghel

Trego të gjitha ofertat (92)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Tyres
Mesazhi u dërgua.