BASCO Srl nga Itali, 37 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BASCO Srl

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Itali, Olgiate Comasco (CO)
22077 Olgiate Comasco, S.P. Lomazzo Bizzarone, 43, Italy
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:08:26

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
4.2
58 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
IVECO INDCAR MOBI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
IVECO INDCAR MOBI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
IVECO INDCAR MOBI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
IVECO INDCAR MOBI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
IVECO INDCAR MOBI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
Pyet për çmimin
2019236602 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 26
Itali
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz SPRINTER ALTAS - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz SPRINTER ALTAS - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz SPRINTER ALTAS - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz SPRINTER ALTAS - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz SPRINTER ALTAS - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2014522955 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 13+6
Itali
Kontakto shitësin
IVECO CROSSWAY MIDI - Autobus suburban: foto 1
IVECO CROSSWAY MIDI - Autobus suburban: foto 2
IVECO CROSSWAY MIDI - Autobus suburban: foto 3
IVECO CROSSWAY MIDI - Autobus suburban: foto 4
IVECO CROSSWAY MIDI - Autobus suburban: foto 5
Pyet për çmimin
2011579064 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 74+31
Itali
Kontakto shitësin
IVECO Crossway - Autobus suburban: foto 1
IVECO Crossway - Autobus suburban: foto 2
IVECO Crossway - Autobus suburban: foto 3
IVECO Crossway - Autobus suburban: foto 4
IVECO Crossway - Autobus suburban: foto 5
Pyet për çmimin
2010562209 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 45
Itali
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Volvo 8700 B7R - Autobus suburban: foto 1
Volvo 8700 B7R - Autobus suburban: foto 2
Volvo 8700 B7R - Autobus suburban: foto 3
Volvo 8700 B7R - Autobus suburban: foto 4
Volvo 8700 B7R - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Autobus suburban Volvo 8700 B7R

2010351755 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 747
Itali
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
2010351755 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 747
Itali
Kontakto shitësin
Setra S 415 UL - Autobus me kabinë të dyfishtë: foto 1
Setra S 415 UL - Autobus me kabinë të dyfishtë: foto 2
Setra S 415 UL - Autobus me kabinë të dyfishtë: foto 3
Setra S 415 UL - Autobus me kabinë të dyfishtë: foto 4
Setra S 415 UL - Autobus me kabinë të dyfishtë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S 415 UL

2006618000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 53
Itali
Botuar: 1m 3d
Pyet për çmimin
2006618000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 53
Itali
Kontakto shitësin
IVECO MAGELYS - Autobus suburban: foto 1
IVECO MAGELYS - Autobus suburban: foto 2
IVECO MAGELYS - Autobus suburban: foto 3
IVECO MAGELYS - Autobus suburban: foto 4
IVECO MAGELYS - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Autobus suburban IVECO MAGELYS

2015884141 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 57
Itali
Botuar: 1m 6d
Pyet për çmimin
2015884141 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 57
Itali
Kontakto shitësin
Setra  - Autobus suburban: foto 1
Setra  - Autobus suburban: foto 2
Setra  - Autobus suburban: foto 3
Setra  - Autobus suburban: foto 4
Setra  - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Autobus suburban Setra

2009985983 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Itali
Botuar: 1m 13d
Pyet për çmimin
2009985983 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Itali
Kontakto shitësin
Temsa  - Autobus suburban: foto 1
Temsa  - Autobus suburban: foto 2
Temsa  - Autobus suburban: foto 3
Temsa  - Autobus suburban: foto 4
Temsa  - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Autobus suburban Temsa

20232100 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 30
Itali
Botuar: 1m 17d
Pyet për çmimin
20232100 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 30
Itali
Kontakto shitësin
MAN LION'S CITY LLE A44 CNG - Autobus qyteti: foto 1
MAN LION'S CITY LLE A44 CNG - Autobus qyteti: foto 2
MAN LION'S CITY LLE A44 CNG - Autobus qyteti: foto 3
MAN LION'S CITY LLE A44 CNG - Autobus qyteti: foto 4
MAN LION'S CITY LLE A44 CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Autobus qyteti MAN LION'S CITY LLE A44 CNG

2014740000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 49
Itali
Botuar: 2m 23d
Pyet për çmimin
2014740000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 49
Itali
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(37)
t1 test dealer - BASCO Srl
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.